Czekają na Boże Narodzenie. Chcą wskrzesić córeczkę

Czekają na Boże Narodzenie. Chcą wskrzesić córeczkę Źródło: Instagram / kalleyheili

Córka małżeństwa zmarła w połowie grudnia., dziewczynka miała zaledwie 2 latka. Rodzice nie mogą się pogodzić ze śmiercią dziecka, wierzą, że będą w stanie ją wskrzesić.

Córka tej pary zmarła tuż przed świętami Bożego Narodzenia, miała zaledwie 2 lata. Zdruzgotani rodzice do tej pory nie pogodzili się ze stratą ukochanego dziecka. Matka dziewczynki wystosowała apel na Instagramie. Wierzy, że jej córka zostanie wskrzeszona i czeka na świąteczny cud.

Córka zmarła nagle, przestała oddychać

14 grudnia 2-letnia Olive Alayne przebywała w swoim domu w Redding w Kalifornii. Nagle dziecko zasłabło i przestało oddychać. Lekarze nie dali rady uratować dziewczynki, poinformowali rodziców, że Olive niestety odeszła. Ciało dziecka trafiło do koronera, a przyczyny jej zgonu są wciąż ustalane. Andrew i Kalley Heiligenthal nie mogą pogodzić się z tą stratą. Głęboko wierząca para jest przekonana, że ich dziecko jeszcze nie powinno odejść ze świata. Mają plan, jak wskrzesić córkę.

Małżeństwo jest bardzo religijne, oboje należą do Kościoła Betel, będącego wspólnotą zielonoświątkową. Kalley aktywnie bierze udział w życiu wspólnoty, kobieta śpiewa w chórze zgromadzenia, a nawet nagrała płytę z muzyką chrześcijańską w wytwórni, która należy do Kościoła. Wierni wspólnoty wierzą, że zmarli mogą oni powstać z grobów, tak jak Jezus Chrystus.

Matka dziewczynki wierzy, ze jej córka wstanie z grobu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Matka dziewczynki wystosowała apel na swoim Instagramie o modlitwę za jej dziecko. Kobieta wierzy, że dzięki temu dokona się świąteczny cud i ich córka wróci do świata żywych. 

- Jej czas tutaj nie dobiegł końca. (...) Czas żeby ożyła – napisała matka dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

Członkowie zgromadzenia tłumnie odpowiedzieli na wezwanie zrozpaczonych rodziców. Od kilku dni trwają grupowe modły, a wspólnota założyła zbiórkę online na serwisie Gofundme.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano/a>
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News