Przemówiła kilka minut przed ślubem i zmarła. W szpitalu lekarze dokonali cudu

Przemówiła kilka minut przed ślubem i zmarła. W szpitalu lekarze dokonali cudu Źródło: Facebook/Jessica Guedes

Córka przyszła na świat dzięki wspaniałym lekarzom. Dokonali małego cudu. Dzięki nim nie doszło do jeszcze większej tragedii po tym, co zdarzyło się przed ślubem.

Córka przyszła na świat w niesamowitych, lecz również tragicznych okolicznościach. Cała historia jest niezwykle wzruszająca. Łączy w sobie dwa, niezwykle ważne wydarzenia, do których nie powinno dochodzić jednego dnia. 

To miał być ich dzień. Mieli się spotkać przed ołtarzem, by powiedzieć w obecności znajomych i rodziny, jak bardzo im na sobie zależy. Sakramentalne "tak" miało być początkiem ich wspólnego życia. Los jednak zadecydował inaczej.

Córka cudem narodzona

Panna młoda była w szóstym miesiącu ciąży i zmierzała już do kościoła, by spotkać się z panem młodym. Ceremonia miała się za chwile rozpocząć, jednak kobieta zasłabła w samochodzie. Przejęty tym faktem mężczyzna próbował udzielić jej pierwszej pomocy. Udało mu się ocucić kobietę. Powiedziała mu, że wszystko jest dobrze, po czym dodała, że boli ją kark. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zamiast do kościoła, udali się do szpitala. Tam lekarze stwierdzili udar mózgu z powodu stanu przedrzucawkowego i krwawienia wewnętrznego. Po diagnozie natychmiast zabrali się do ratowania dziecka. Musieli wykonać cesarskie cięcie w zaledwie 29 tygodniu ciąży. 

Cudem udało im się uratować dziewczynkę. Kruszynka przyszła na świat mierząc zaledwie 34 cm i ważąc niecały kilogram. Zgodnie z przewidywaniami lekarzy, mała spędzi w szpitalu dwa miesiące. Obecnie jeszcze musi przebywać na oddziale intensywnej terapii.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Niestety jej mamy nie udało się uratować. Przyczyną zgonu był udar. Cała pogrążona w rozpaczy rodzina dziękuje lekarzom za ten mały cud, którym jest jej mała córka. To ich pocieszenie w obliczu tak wielkiej tragedii. Do której doszło w dzień, który miał być najpiękniejszym dniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: parenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News