Była pewna, że mąż i córka przygotowują śniadanie. Jednak gdy zobaczyła, co robią, natychmiast zaczęła nagrywać

Była pewna, że mąż i córka przygotowują śniadanie. Jednak gdy zobaczyła, co robią, natychmiast zaczęła nagrywać Źródło: .

Córka często nawiązuje niezwykle silną więź ze swoim ojcem, która trwa przez całe lata. W tym wypadku mama myślała, że jej mąż i córka przygotowują śniadanie. Kiedy ich zobaczyła, natychmiast zaczęła nagrywać.

Córka często stanowi prawdziwe oczko w głowie swojego taty, który za żadne skarby nie da przecież skrzywdzić swojej małej księżniczki. Co więcej, w Internecie można znaleźć masę zdjęć, na których widzimy umięśnionych prawdziwych maczo, którzy np. piją herbatkę, będąc przebrani za wróżki wraz ze swoimi córkami, albo malują sobie paznokcie.

Pokazuje to, jak wielka potrafi być ojcowska miłość do córki. W tym wypadku mama sądziła, że jej mąż wraz z córką przygotowują naleśniki na śniadanie. Kiedy weszła do kuchni, natychmiast zaczęła ich nagrywać. Ojciec dopiero po chwili spostrzegł, co się dzieje i wtedy właśnie poszedł na całość.

Córka hulała wraz ze swoim tatą

Kiedy w radio leci jakiś chwytliwy kawałek, to czasami aż ciężko pohamować się od tańca, lub chociażby potupania nóżką w rytm muzyki. W tym wypadku ojciec wraz ze swoją córką zostali przyłapani na porannym tańcu podczas smażenia naleśników do piosenki Eda Sheerana pod tytułem „Thinking Out Loud”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko zostało zarejestrowane przez mamę małej dziewczynki, która bardzo szybko umieściła nagranie w Internecie, gdzie stało się prawdziwym hitem. Widzimy na nim, jak córka oplata swojego tatę rękami na szyi i wtula się jego w ramię. Mężczyzna oczywiście jedną ręką ją podtrzymuje, a jako że widać po jego sylwetce, iż siły mu nie brakuje, to nie stanowi to dla niego większego problemu.

Początkowo tańcząca dwójka nie ma pojęcia, że są nagrywani i leniwie kołyszą się w rytm muzyki. Słychać również pogwizdywanie, a w pewnym momencie dziewczynka otrzymuje również buziaka od swojego taty. Kiedy zaczynają się obracać, to spostrzegają, co się dzieje, ale absolutnie nie przestają tańczyć, a wręcz przeciwnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Tata chwyta swoją córkę za rękę w pozycji jak do walca, a ta wygina się do tyłu tak, że swoimi włosami dotyka już podłogi. Oczywiście jest stale asekurowana i nic jej nie grozi, a gdy już wraca do poprzedniej pozycji, zostaje obcałowana przez swojego tatę, ku radości swojej mamy.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

 

Następny artykuł