Polizała loda swojej córki i będzie żałować tego do końca życia. Dziecko zachowało się obrzydliwie

Polizała loda swojej córki i będzie żałować tego do końca życia. Dziecko zachowało się obrzydliwie Źródło: Unsplash/Dana DeVolk

Córka tej kobiety przyniosła jej loda do polizania. W przypadku dzieci nie jest to zaskakująca sytuacja. Problem okazał się, gdy mama dowiedziała się co stało się wcześniej z wafelkiem.

Córka nie wiedziała, co zrobiła źle. Jako małe dziecko wciąż nie miała wypracowanych wzorców zachowań i odkrywała świat. Zapomniała o tym jej mama, przez co popełniła wielki błąd. Okazało się, że dziecko chwilę temu zrobiło coś obrzydliwego.

Dała mamie loda do polizania. Nie spodziewała się co z nim wcześniej zrobiła córka

Sidney Anderson kupiła swojej córce Blakeley lody z McDonald's, Kiedy dziewczynka dała jej wafelek do skosztowania, ta nie oponowała. Po chwili zrozumiała, że coś jest nie tak, bo dziecko zaczęło patrzyć się na nią zaciekawione. Po chwili córka zapytała, czy "wszystko w porządku".

Wtedy Blakeley przyznała, że "przypadkiem" przedtem podtarła sobie lodem tyłek. Sidnei kompletnie zamurowało. Zaczęła się dopytywać córki - jak można przypadkowo podetrzeć się lodem z McDonalda. Dziewczynka tłumaczyła się, że pomyliła rękę, którą powinna się wycierać i przypadkiem zrobiła to przy pomocy rożka. Zapewniła jednak, że to tylko "po siku".

Podzieliła się tą historią na Facebooku. Inne mamy opowiedziały podobnie obrzydliwe historie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama przyznała, że w tym momencie miała już zwyczajnie dosyć swoich dzieciaków. Jak sama stwierdziła - to normalne, że mamy często "sprawdzają" co jedzą ich dzieci, dlatego też nie miała teraz podejrzeń, gdy córka podała jej loda. Później zażartowała, że musi umyć buzię "Cloroxem" czyli odpowiednikiem domestosa. Kobieta podzieliła się swoją historią na Facebooku, co spowodowało cały wysyp matek w komentarzach, które dzieliły się obrzydliwymi historiami ze swoimi dziećmi w roli głównej.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant widzi dziecko w nagrzanym aucie i wybija szybę. Po chwili dokonuje strasznego odkrycia
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

- Pewnego razu, mój mąż zbyt długo przebywał w sklepie, jak my na niego czekałyśmy. Moja córka musiała pójść do łazienki, ale nie było gdzie, więc złapałam kubek z kawiarni i pozwoliłem jej zrobić siku. Planowałam to wyrzucić, kiedy odjedziemy. Niestety nie zdążyłam powiedzieć tego mężowi. Ten zaczął prowadzić i wziął wielki łyk z kubka - szybko pożałował. Zapytał czemu to takie ciepłe. Zaczęłam umierać ze śmiechu, kiedy ten wychylił się za drzwi i zaczął wymiotować - napisała jedna kobieta w komentarzu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
  5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News