72-letni Strasburger przekazał wiadomości dot. nowo narodzonej córki. Istnieją poważne obawy

72-letni Strasburger przekazał wiadomości dot. nowo narodzonej córki. Istnieją poważne obawy Źródło: youtube.com/Plejada

Córka Karola Strasburgera przyszła na świat w drugiej połowie listopada tego roku. Od tamtego momentu prowadzący "Familiadę" nie unika mediów i na bieżąco opowiada o sytuacji w swojej rodzinie. Tym razem poruszył temat obaw.

Nowo narodzona córka Karola Strasburgera wywróciła jego życie do góry nogami. Jednak pojawienie się na świecie małej istotki sprawiło, że fani oraz sam gwiazdor TVP nabrali pewnych obaw. Wydaje się, że 72-letni tata próbuje je od siebie odsunąć.

Córka wprowadziła do życia Karola Strasburgera wiele radości. Teraz pojawiły się obawy

Karol Strasburger nie tak dawno został szczęśliwym tatą malutkiej Laury. Wraz z o wiele młodszą żoną Małgorzatą weszli w całkowicie nowe role. Prowadzący "Familiady" wypowiadał się słowami pełnymi szacunku i wdzięczności o dwóch najważniejszych kobietach w jego życiu. Teraz jednak, kiedy córka jest już na świecie, pojawiły się pewne obawy. Podzielają je zarówno fani, jak i sam gwiazdor TVP.

- Od dawna analizy dotyczące dojrzałego ojcostwa schowałem do szuflady. "Czy dam radę?", "Co będzie za dziesięć lat?", "Czy mam odporność i siłę?" - wszystkie te pytania od siebie odsuwam. Nie myślę o tym, nie debatuję, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Jeżeli się podejmuje decyzję, taką jaką podjęliśmy z Małgosią, nie ma sensu się zastanawiać. Trzeba się cieszyć każdym dniem, każdym miesiącem, każdym rokiem - tłumaczy Karol Strasburger.

Prowadzący "Familiady" doskonale wie, jak o siebie zadbać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol Strasburger stwierdził, że musi jeszcze bardziej skupić się na swoim zdrowiu. Znany z zamiłowania do gry w tenisa prezenter TVP, dzięki sportowi pozostaje w znakomitej formie. Po narodzinach córki zwrócił jeszcze większą uwagę na swój stan zdrowia.

- Teraz muszę myśleć o tym, co zrobić, by jak najdłużej być zdrowym i sprawnym, to mnie mobilizuje do życia i działania. Nie palę, zdrowo się odżywiam, regularnie uprawiam sport i mam bardzo dobre wyniki badań. To, że dbałem o siebie przez lata, dziś procentuje - chwalił się Karol Strasburger.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Trzeba przyznać, że narodziny córki sprawiły, że Karol Strasburger odmłodniał o dobre kilkadziesiąt lat. Już dawno nie widzieliśmy go w tak dobrej formie i pozytywnym nastroju. Z chęcią udziela wielu wywiadów, w których nie żałuje komplementów dla Laury i Małgorzaty. Tylko pogratulować i życzyć powodzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News