Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu

Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu Źródło: .

Córka miała mieć pamiątkę na całe życie. Rodzice zabrali ją na sesję zdjęciową, a uwagę fotografa przyciągnęło jej nietypowo błyszczące oko. Na każdym zdjęciu pojawiał się w nim niepokojący odblask, a później na jaw wyszło coś strasznego.

Córka miała mieć pamiątkę na przyszłość, dlatego rodzice zabrali ją na profesjonalną sesję zdjęciową. Po obejrzeniu zdjęć zauważyli, że dzieje się z nią coś niepokojącego. Na każdej fotografii z jej oka bił dziwny blask. Matka natychmiast zabrała dziecko do lekarza.

Córka miała mieć piękne zdjęcia na pamiątkę

Megan Athey namówiła swojego kuzyna, by zrobił jej córce profesjonalną sesję zdjęciową. To miała być dla dziewczynki wyjątkowa pamiątka na całe życie. Mężczyzna zgodził się i z ochotą przystąpił do fotografowania. Zrobił wyjątkowo dużo zdjęć, by rodzice mieli z czego wybrać najlepsze ujęcia. Przy oglądaniu wszystkich kadrów, uwagę dorosłych przykuł jednak dziwny blask, bijący z oka dziewczynki. Był widoczny pod każdym kątem, więc nie można go było uznać za zwykły odblask od lampy. Zaniepokojona matka od razu zabrała dziecko do lekarza, żeby sprawdzić, co dzieje się z jej wzrokiem.

Dziewczynka natychmiast skierowano na badania do specjalisty. Lekarz zrozumiał, że trzeba działać szybko - niestety nie miał dla matki dobrych wieści. Jej córka miała dwa guzy w prawym oku, w lewym aż trzy. Okazało się również, że w lewym oku już straciła wzrok. Lekarze i rodzice dziecka podjęli dramatyczną walkę, a trzeba było działać natychmiast, liczył się każdy dzień. Istniało bowiem realne zagrożenie, że nowotwór zaatakuje również mózg dziewczynki.

Córka miała na fotografiach dziwny blask w oczach. To zaniepokoiło matkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franky została poddana chemioterapii i przechodzi intensywne leczenie. Rodzice dziewczynki bardzo boją się o córkę, ale wierzą, że wróci cała i zdrowa do domu. Czekają tam na nią bracia - 4-letni Jason i 5-letni Jack.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Megan ostrzega innych rodziców, by regularnie badali wzrok swoich dzieci. Siatkówczaka najłatwiej rozpoznać właśnie na zdjęciach, gdyż choroba rozwijająca się u dzieci bardzo długo nie daje żadnych objawów, które mogłyby zaniepokoić dorosłych. Matka Franky aktywnie udziela się również na forach internetowych o tej tematyce, wspierając innych rodziców, cierpiących z powodu choroby swoich dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo każdy zrobi sałatkę jarzynową na święta. Większość osób popełni fatalny dla zdrowia błąd, konsekwencje mogą być straszne
  2. Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta
  3. Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News