Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie Źródło: .

Córka bogatej kobiety miała wszystko - przynajmniej tak do tej pory uważała 13-latka. Mama o nią dbała, miała najnowszy telefon, mieszkała w dobrej dzielnicy i całkiem dobrze się uczyła. Jej świat runął, kiedy dowiedziała się, że miała zostać sprzedana starszemu mężczyźnie.

Córka bez wcześniejszego uprzedzenia stała się przedmiotem sprzedaży. Mama działała całkowicie świadomie i celowo - miała zamiar sprzedać dziewictwo swojego dziecka za astronomiczną kwotę. 13-latka już niedługo miała trafić w ręce starszego, obrzydliwego biznesmena.

Córka miała zostać sprzedana biznesmenowi za 90 tysięcy złotych

Shamed Irina Gladkikh na co dzień mieszka ze swoją 13-letnią córką w Czelabińsku, w Rosji. W jej życiu pieniądze grają dużą rolę - uwielbia luksus, piękne ubrania i szybkie samochody. Nie zarabia mało, bowiem kiedyś pracowała w agencji nieruchomości, a potem przebranżowiła się i objęła stanowisko w IT. Dzięki czemu na jej konto co miesiąc wpływała całkiem spora suma.

Kiedy wyszło na jaw, że chciała sprzedać dziewictwo swojej córki, wszyscy byli w szoku. Mama wyceniła je na ponad 19 100 funtów (około 90 tysięcy złotych). Do ogłoszenia, które puściła w do sieci dołączyła też zdjęcia córki oraz specjalne zaświadczenie od lekarza stwierdzające, że nastolatka swój pierwszy raz ma jeszcze przed sobą. Policjanci postanowili złapać Shamed na gorącym uczynku. Nie mogli pozwolić, aby dziecko zostało skrzywdzone na całe życie.

Policyjna zasadzka zdała egzamin

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Shamed po otrzymaniu wiadomości od zainteresowanego mężczyzny wybrała się na spotkanie z nim, by dograć szczegóły. Nie wiedziała, że rozmawia z funkcjonariuszem od którego już zdążyła przyjąć pieniądze w kopercie, a całe spotkanie dąży do obnażenia jej planów. Po spotkaniu została natychmiast zatrzymana. Z kolei jej zszokowana córka trafiła do jednego ze szpitali. Co więcej, 35-latka nie działała sama.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

W zaplanowaniu obrzydliwego czynu pomogła jej koleżanka, 35-letnia Jelena Anisimowa, która wcześniej trudniła się nierządem. Nie wiadomo, czy miały podzielić się uzyskanymi w niecodzienny sposób pieniędzmi. Mama 13-latki przyznała się do winy.

- O godzinie 7:35 ja i moja córka poleciałyśmy do Moskwy. Miałyśmy poznać bogatego mężczyznę, aby uzyskać pomoc finansową za świadczenie usług seksualnych przez moją córkę - mówiła mama na nagraniu zarejestrowanym przez policję. Ostatecznie kobieta została skazana na 4,5 roku więzienia i odebrano jej prawa rodzicielskie. Dziewczynką i jej młodszym bratem opiekuje się babcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan wprowadza NOWY GRZECH. Wielu będzie bardzo zdziwionych
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News