Córka Marty Kaczyńskiej wywołała poruszenie. Wszystko przez rzecz, którą zrobił jej ojciec

Córka Marty Kaczyńskiej wywołała poruszenie. Wszystko przez rzecz, którą zrobił jej ojciec Źródło: YouTube ArtiqbForever2

Córka Marty Kaczyńskiej nie mogła powstrzymać emocji. Wszystko przez to, co stało się z jej ojcem. Dziewczynka bardzo przeżyła całą sytuację. Teraz rodzina ma dużo czasu do nadrobienia. Na to wydarzenie zareagowała również matka Martynki, Marta Kaczyńska.

Nie od dziś wiadomo, że córka Marty Kaczyńskiej chce utrzymywać jak najbliższy kontakt ze swoim ojcem. Dlatego Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nawet po rozwodzie dbali o łączącą ich relację. Niedawno jednak ojciec Martynki znalazł się w trudnej sytuacji, co bardzo odbiło się na dziecku. Niedawno reakcja córki Marty Kaczyńskiej wywołała duże poruszenie.

Córka Marty Kaczyńskiej już od jakiegoś czasu spełnia się na zawodach jeździeckich. Dziewczynka zdobywa wiele nagród, tym bardziej obecność ojca na trybunach bardzo jej pomagała. Marta Kaczyńska również ma świadomość, że jej były mąż ma ogromny wpływ na Martynkę, dlatego stara się utrzymywać z nim poprawne stosunki nawet po rozwodzie. Ostatnie wydarzenia związane z Marcinem Dubienieckim jednak dały się we znaki całej rodzinie. Córka Marty Kaczyńskiej bardzo przeżyła trudny okres. Niedawno jej reakcja wywołała znaczące poruszenie.

Córka Marty Kaczyńskiej nie była w stanie ukryć emocji

Córka Marty Kaczyńskiej bardzo przeżyła ostatnie wydarzenia związane z jej ojcem. Dziewczynka cały czas utrzymywała z nim bliski kontakt. Mężczyzna często wspierał ją w trakcie trudnych zawodów jeździeckich. Wszystko zmieniło się po tym, jak Marcin Dubieniecki trafił na cztery miesiące do aresztu pod zarzutem przyjęcia kilkuset tysięcy złotych łapówki. Tę sytuację przeżyła cała rodzina Kaczyńskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz jednak córka Marty Kaczyńskiej wreszcie miała powód do dużej radości i postanowiła, że nie zamierza jej ukrywać. Jej mama zgodziła się na spotkanie Martynki ze swoim tatą. Kobieta wie, jak wiele Marcin Dubieniecki znaczy w życiu ich córki. Martyna mogła nareszcie cieszyć się z obecności swojego ojca. Rodzice przez długi czas martwili się, że areszt byłego męża Marty Kaczyńskiej odbije się na relacji z dziećmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Córka Marty Kaczyńskiej czuje się zupełnie inaczej, kiedy wie, że podczas zawodów kibicuje jej ojciec. Marcin Dubieniecki dobrze wykorzystał czas, pomagając córce w przygotowaniach do startu w kolejnym turnieju. Nawet w tych trudnych chwilach, jakie przeżywa adwokat, rodzina robi wszystko, żeby trzymać się razem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#lovecolors #lovechildren

Post udostępniony przez Marta Kaczyńska (@mmkaczynska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News