Brak słów. Ojciec pokazywał 7-letniej córce jak odbywa stosunki i dawał jej całować genitalia. Wszystko pokazywał w sieci

Brak słów. Ojciec pokazywał 7-letniej córce jak odbywa stosunki i dawał jej całować genitalia. Wszystko pokazywał w sieci Źródło: .

Córka tego małżeństwa była zmuszona, by oglądać ich stosunki seksualne. Ojciec dziewczynki pokazywał jej wszystko, pozwalał się równiez calować w genitalia. Zareagowali dopiero internauci, sprawa trafiła na policję.

Córka mężczyzny patrzyła, jak wspólnie z żoną odbywają stosunki seksualne. Dziecko pary było nagrywane nago, ojciec dawał jej również całować swoje genitalia. Mężczyzna wszystko umieszczał w sieci, twierdząc, że to zupełnie normalne. Internauci zareagowali natychmiast, sprawa trafiła na policję.

Córka widziała wszystko, a rodzice twierdzą, że to normalne

Kontrowersyjny rosyjski bloger został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem deprawacji dzieci oraz nagrywania i rozpowszechniania treści pornograficznych z udziałem osób nieletnich. Sergiej Michałkin pochodzi z Łotwy. Mężczyzna wielokrotnie zamieszczał na swojej stronie internetowej nagrania oraz zdjęcia pokazujące jego rodzinę nago. Małżeństwo uważało, że to zupełnie normalne i nie widziało w tym nic złego, a ich dziecko podobno lubiło patrzeć, jak dorośli "sprawiają sobie przyjemność".

Z biegiem czasu wpisy na blogu mężczyzny stały się coraz bardziej niepokojące. Michałkin opisał na stronie m.in. swoją rozmowę z 7 letnią córką, która zapytała go, czy może pocałować go w miejsce intymne. Ku przerażeniu internautów, mężczyzna stwierdził, że nie widzi żadnych przeciwwskazań.

- Myję ją, może mnie pocałować, jest częścią mojego ciała: noga lub ręka, przód czy tył. Dla mnie nie ma różnicy. I ja mogę pocałować ją gdziekolwiek - napisał na swoim blogu ojciec 7-latki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka miała zaledwie 7 lat. Mężczyzna pozwalał jej dotykać i całować swoje genitalia

Internauci zareagowali natychmiast. Na policję został złożony masowy donos przeciwko Sergiejowi Michłkinowi. Jak donosi "Fakt", rosyjska psycholożka, Irina Iliniczna, powiedziała, że życie 7-latki zostało w pewnym stopniu zniszczone i nie ma wątpliwości, że w psychice dziecka pozostanie straszliwy ślad.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

Po zatrzymaniu blogera, funkcjonariusze odnaleźli babcię dziewczynki, która od dawna nie kontaktowała się z małżeństwem i nie miała pojęcia, co dzieje się w ich domu. Kobieta wyraziła chęć zaopiekowaniem się wnuczką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy tętniaka mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News