W ciągu 11 miesięcy zmarło im pięć córek. Prawda o ich śmierci była ogromnym wstrząsem dla rodziców i społeczności

W ciągu 11 miesięcy zmarło im pięć córek. Prawda o ich śmierci była ogromnym wstrząsem dla rodziców i społeczności Źródło: Facebook / oneinamilionosborns

Córka była drugim dzieckiem małżeństwa. Bardzo cieszyli się z jej narodzin, a jej nagła śmierć była dla nich ciosem prosto w serce. W ciągu jedenastu miesięcy stracili kolejne cztery maluchy - trudno sobie wyobrazić gorszą tragedię.

Córka Jasona i Clarissy Osbornów zmarła z powodu wady serca, a była ich drugim dzieckiem. Bardzo pragnęli dużej rodziny i chcieli, by ich pierwszy syn miał rodzeństwo. Niestety w ciągu jedenastu miesięcy odeszły też ich kolejne cztery córki. To był dla nich horror, ogarnęła ich niewyobrażalna rozpacz.

Córka była ich drugim dzieckiem, bardzo pragnęli dużej rodziny

Małżeństwo Osbornów bardzo pragnęło dużej rodziny. Kiedy okazało się, że kobieta jest w drugiej ciąży, byli niesamowicie szczęśliwi. Niestety córka wymagała pilnej operacji jeszcze w trakcie pobytu w brzuchu matki. Wszystko się udało i razem wróciły ze szpitala do domu. Po trzech miesiącach Clarissa znalazła maleństwo martwe w łóżeczku. Pomimo reanimacji, nie udało się jej uratować. To był dla nich okrutny cios, ale postanowili nie rezygnować z marzeń o powiększeniu rodziny.

W wyniku leczenia niepłodności, kobieta zaszła w ciążę mnogą. Lekarze poinformowali parę, że na świecie pojawią się aż cztery dziewczynki. To niewyobrażalne szczęście zupełnie oszołomiło Clarissę i Jasona. O niezwykle licznej ciąży rozpisywały się lokalne media. Z pomocą rodziny, przyjaciół oraz obcych darczyńców, małżeństwo przygotowało pełną wyprawkę dla spodziewanych córek. W domu Osbornów pojawiły się poczwórne komplety wszystkiego, co jest potrzebne przy małych dzieciach. Rodzice nie mogli się doczekać, kiedy powitają dziewczynki na świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doszło do ogromnego nieszczęścia

Pewnego dnia Clarissa poczuła się bardzo źle. Natychmiast trafiła do szpitala, a lekarze podjęli decyzję o wykonaniu cesarskiego cięcia. Na świecie pojawiły się cztery dziewczynki - Kylie, Ellie, Savabbah i Lexi. Niestety, wszystkie zmarły w ciągu trzech dni od porodu. Takiej tragedii nikt się nie spodziewał. W szoku byli zarówno rodzice, jak i cała, lokalna społeczność, która także czekała na narodziny maluchów.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

Małżeństwo w ciągu roku pożegnało piątkę swoich dzieci. Długo nie mogli otrząsnąć się z tej niewyobrażalnej tragedii. By uczcić pamięć swoich zmarłych córek, wszystkie zgromadzone rzeczy przekazali dzieciom z wadami serca, a także ustanowili stypendium studenckie dla uczniów z takimi chorobami.


Facebook / oneinamillionosborns

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News