Dobijająca tragedia uwielbianego, niezwykle przystojnego aktora. Jego córka umarła na nowotwór, trzymał ją za rękę do samego końca

Dobijająca tragedia uwielbianego, niezwykle przystojnego aktora. Jego córka umarła na nowotwór, trzymał ją za rękę do samego końca Źródło: unsplash / Pascal Müller

Córka znanego i ubóstwianego aktora odeszła z tego świata. Zabrał ją nowotwór. Tragedia wstrząsnęła gwiazdorem kina. Jednak to nie jedyne druzgocące zdarzenie, jakie przeżył.

Uwielbiany aktor zaznał w swoim życiu wiele bólu. Jego córka odeszła przedwcześnie. To zdarzenie musiało rozerwać jego serce na kawałki. Kochający ojciec trzymał ją za rękę do samego końca. To wzruszająca historia.

Odejście najbliższych 

To nie pierwsza tragedia w życiu gwiazdora srebrnego ekranu. Córka nie była jedyną osobą, którą stracił. Kiedy w 1980 roku wziął ślub z miłością swojego życia nie spodziewał się, że ich szczęście zostanie brutalnie zachwiane przez śmierć. Para była nierozłączna. Szybko doczekali się syna.

Po śmierci byłego męża swojej żony, aktor postanowił zaadoptować jej dzieci z poprzedniego małżeństwa. W jego życiu pojawiła się córka i kolejny syn. Kochał je tak, jakby jego dziecmi. Emanował szczęściem w roli ojca i męża. Fatalne wieści dla pary nadeszły pod koniec 1980 roku. Diagnoza była przerażająca.

Nowotwór jajnika okazał się zabójczy dla żony gwiazdora. Zmarła 11 lat po ich ślubie. Jego życie wypełniło się żalem i bólem. Przez wiele lat był sam. Jednak w jego życiu miało dojść do kolejnej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka twarzą w twarz ze śmiercią

Po 22 latach od tragedii związanej ze śmiercią żony, aktor znów przeżył dramat. Tym razem ze względu na fatalną diagnoza, jaką od lekarzy otrzymała córka aktora. Podobnie jak w przypadku jej matki, wykryto u niej raka jajnika. Aktor był zdruzgotany.

Pierce Brosnan znany jest z niezliczonej ilości hitów kinowych, takich jak seria o Jamesie Bondzie, "Góra Dantego" lub "Mamma Mia!". Nic dziwnego, biorąc pod uwagę to, że jako aktor jest czynny zawodowo już od ponad 40 lat. Pasmo sukcesów artystycznych niestety nie uchroniło go od dramatów codziennego życia. Podczas jednego z przemówień Pierce Brosnan zwierzył się słuchaczom.

- Trzymałem wspaniałą, silną, piękną rękę mojej pierwszej żony, Cassie, kiedy rak jajnika o wiele za wcześnie odebrał jej życie. A zaledwie rok temu trzymałem za rękę moją radosną, wspaniałą córkę, Charlotte, zaraz przed tym, kiedy ona też zmarła na tę okropną, dziedziczną chorobę - wyznał gwiazdor kina.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła mamę o pomoc. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze

Na szczęście w jego życiu pojawiło się również szczęście i miłość. Od 2011 roku jest w związku małżeńskim z nową kobietą. Miłość wyraźnie między nimi kwitnie. Aktor wspiera też organizacje charytatywne zajmujące się zdrowiem kobiet i dzieci oraz ochroną środowiska. Mimo przeżytych w życiu tragedii stara się robić jak najwięcej dobrego dla innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursu
  3. Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją
  4. Mężczyzna zobaczył, że na pace śmieciarki rusza się worek. Zajrzał do środka i zamarł
  5. Matka nie dostała 500 plus. Niewiarygodne, jak zareagowała, pojawiła się w urzędzie z telewizją
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News