Mama weszła do łazienki, a chwilę później jej krzyki usłyszeli wszyscy. Teraz jej córka ostrzega wszystkich

Mama weszła do łazienki, a chwilę później jej krzyki usłyszeli wszyscy. Teraz jej córka ostrzega wszystkich Źródło: Facebook  / Chunya Sittiwichai

Córka kobiety opisała całą historię w mediach społecznościowych. Jej mama weszła do łazienki, a po chwili wszyscy domownicy usłyszeli jej przerażające krzyki.

Córka przestrzega wszystkich, opisała straszną historię na swoich mediach społecznościowych. Jej mama chciała skorzystać z łazienki, po chwili wszyscy usłyszeli przeraźliwe krzyki kobiety. To, co się jej przytrafiło jest niewiarygodne, walczyła o życie. To był prawdziwy koszmar, jej dzieci były przerażone.

Córka opisała historię, która zdarzyła się jej mamie

Dziewczyna postanowiła opisać przerażającą historię, która przytrafiła się jej mamie w Tajlandii. Kobieta chciała skorzystać z łazienki, a po chwili domownicy usłyszeli z pomieszczenia przeraźliwe krzyki. Kiedy weszli do środka zamarli z przerażenia. Ich mama walczyła na śmierć i życie z wężem. Zwierzę ugryzło kobietę w udo i powoli zaciskało się na jej nodze.

- Mama próbowała przeciąć skórę węża nożem, ale była tak twarda, że niechcący sama się pokaleczyła. Prawie straciła przytomność, a wąż nadal się zaciskał - napisała Chunya Sittiwichai. 

Kobieta próbowała oswobodzić się z całych sił. W końcu udało jej się sprawić, że wąż przestał wgryzać się w kończynę. Wtedy poprosiła syna, by natychmiast przyniósł młotek.

- Po kilku uderzeniach wąż w końcu przestał się zaciskać. Brat wyciągnął ją z łazienki i zamknął węża w środku - relacjonowała dalej córka kobiety.

Córka chciała przestrzec innych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uwolniona kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala. Córka opisała jej przerażającą historię w  mediach społecznościowych. Przyznała, że teraz do końca życia zapamięta, by sprawdzać toaletę przed skorzystaniem z niej. Jest niezwykle dumna ze swojej odważnej mamy.

- Mama jest bardzo dzielna, ja bym zemdlała - napisała na koniec Chunya.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

To nie pierwszy podobny przypadek, który opisano w mediach. Niedawno jeden z Tajlandczyków znalazł za swoją pralką kobrę królewską, czyli największego jadowitego węża na świecie.


Facebook  / Chunya Sittiwichai

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Kot czy pies, co zobaczyłeś najpierw? Odpowiedź zdradzi największe sekrety Twojej psychiki
  5. Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News