Zadzwoniła do matki mordercy swojej córki. Powiedziała jej słowa, które prawie żadnej matce nie przeszłyby przez gardło

Zadzwoniła do matki mordercy swojej córki. Powiedziała jej słowa, które prawie żadnej matce nie przeszłyby przez gardło Źródło: Pixabay

Córka została brutalnie zamordowana przez byłego partnera. Miała zaledwie 17 lat. Kobieta zadzwoniła do matki mordercy i wypowiedziała rozdzierające serce słowa.

Córka polskiej gwiazdy została zastrzelona w lesie przez swojego byłego chłopaka. Zginęła, kiedy miała zaledwie 17 lat. Kobieta po tragedii zadzwoniła do matki zabójcy. Skierowała do niej słowa, które rozdzierają serce. Nie wszystkich stać na taki gest.

Córka miała 17 lat. Zamordował ją były partner

Eleni to znana gwiazda polskiej piosenki. Niewielu jednak wie, jak wielką tragedię rodzinną przeżyła. Jej piękna córka Afrodyta została zastrzelona w wieku 17 lat przez swojego byłego chłopaka. Piotr G. został skazany na 25 lat więzienia, lecz opuścił je przed ukończeniem wyroku. Motywem tej okrutnej zbrodni była prawdopodobnie zazdrość. Mężczyzna był starszy od nastolatki i bardzo zaborczy.

Za piękną Afrodytą, o wyjątkowo egzotycznej urodzie, nie raz obracali się mężczyźni na ulicy. Zmęczona wiecznymi kłótniami dziewczyna postanowiła się z nim rozstać. Nie przyjął tego dobrze i pod pretekstem rozmowy wywiózł ją do lasu. Tam dwa razy wystrzelił z pistoletu w jej stronę: w serce i w skroń. Później ukrył ciało i długo nie przyznawał się do winy. 

Córka Eleni została zastrzelona w lesie. Piotr G. długo nie przyznawał się do winy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka, gdy tylko dowiedziała się, kto zamordował jej ukochaną córkę, zadzwoniła do jego matki. Słowa, które do niej skierowała, są niesamowicie wzruszające.

- Obie straciłyśmy swoje dzieci - miała powiedzieć przez telefon Eleni do matki Piotra G.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Ogromy wstrząs przed meczem z Izraelem. Lewandowski na ławce rezerwowych i nie bez powodu

Eleni wybaczyła również mordercy córki. Ten heroiczny gest zapewnił jej spokój duszy. Jest przekonana, że bez pogodzenia się z tym dramatem, nie mogłaby dalej żyć i tworzyć.

- Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu - wyznała po latach piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Pomarańczowy sernik bez pieczenia rozpływa się w ustach. Doskonale sprawdzi się na świątecznym stole, goście będą wniebowzięci
  4. Gwiazdor kabaretu stracił 800 tys. zł. Koszmar Michała Wójcika
  5. Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News