Zostawiła córkę u teściowej na jeden dzień. Kiedy po nią wróciła poczuła okropny odór i zamarła z wrażenia

Zostawiła córkę u teściowej na jeden dzień. Kiedy po nią wróciła poczuła okropny odór i zamarła z wrażenia Źródło: Pixabay / Nikon-2110

Córka kobiety została pod opieką swojej babci. Teściowa prawdopodobnie zapomniała, w jaki sposób skutecznie opiekować dzieckiem. Matka była zaskoczona jej zachowaniem.

Córka kobiety od zawsze zostawiana była z jej rodzicami. Tym razem zajęła się nią jednak jej teściowa. Kobieta nie poradziła sobie z tą odpowiedzialnością. Matka dziecka była zaskoczona tym, co zobaczyła po odebraniu dziecka. Podzieliła się swoją historią na portalu Reddit.

- Dziwię ci się, że roztrząsasz ten problem w Internecie, zamiast wygarnąć teściowej. To mogło się bardzo źle skończyć dla twojego dziecka - to jeden z komentarzy użytkowników portalu.

Córka miała być w dobrych rękach

Matka 2-letniej dziewczynki zostawiła ją pod opieką teściowej. To była wyjątkowa sytuacja. Dzieckiem zawsze zajmowali się jej ukochani rodzice. Mają z wnuczką świetny kontakt i są bardzo opiekuńczy. Tym razem cała rodzina została zaproszona na wesele. Rodzice poprosili więc o pomoc matkę ojca, która zawsze powtarzała, że marzy o gromadce wnuków i nie może się doczekać, aż będzie miała ich więcej. 

- Teściowa zawsze podkreśla, że czuje się najlepszą mamą na świecie. Marzy o gromadce wnuków, ale na razie ma tylko naszą córkę. Współczuję mojemu dziecku, że doświadczyło czegoś takiego - czytamy we wpisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka okropnie śmierdziała

Decyzja o pozostawieniu jej z teściową była jednak błędem, o czym matka dziecka przekonała się zaraz po powrocie. Gdy tylko zbliżyła się do dziecka, poczuła potworny odór. Smród pochodził z pampersa dziewczynki. Kobieta zajrzała do torby, którą zostawiła teściowej. Było tam 6 świeżych pampersów. Dokładnie tyle, ile przywiozła. Nie było ich ponad 12 godzin. W tym czasie babcia dziewczynki ani razu nie przewinęła dziecka. 

- Zawieźliśmy ją w południe, a odebraliśmy około północy. Kiedy wróciliśmy, zauważyłam że córka ma na sobie tę samą pieluchę, którą miała 12 godzin wcześniej. Wtedy spojrzałam do torby i nadal było tam 6 nowych, jakie spakowałam. Potwornie cuchnęła - opowiada matka.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Matka dziewczynki swoją historię opisała w internecie, jest strasznie wściekła. Nie spodziewała się, że babcia dziewczynki tak fatalnie poradzi sobie z opieką nad wnuczką. Dodała również, że to nie jedyna kwestia, w której nie zgadza się z matka swojego męża.

- Jakim cudem dorosła kobieta, na dodatek babcia, mogła tego nie zauważyć? Czy naprawdę musiałam ją instruować, że brudną pieluchę należy zmienić? Przecież to oczywista sprawa, której nie da się przeoczyć. Tak samo jak karmienia, zabawy czy usypiania - dodaje zbulwersowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WSZYSCY z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie spory się na wydatek
  2. Córka zamontowała ukrytą kamerę w pokoju swojej 94-letniej matki. To, co zobaczyła zmroziło jej krew w żyłach
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: Papilot

Następny artykuł