Matka odkryła intymną tajemnicę córki i oniemiała. Nagle zapadła grobowa cisza, zdołała wypowiedzieć tylko 4 słowa

Matka odkryła intymną tajemnicę córki i oniemiała. Nagle zapadła grobowa cisza, zdołała wypowiedzieć tylko 4 słowa Źródło: .

Córka za starała się, by jej sekret nie wyszedł na jaw. Najbardziej bała się reakcji swojej mamy. Na jej nieszczęście nadszedł ten dzień, kiedy matka przypadkiem odkryła prawdę. Dziewczyna usłyszała od niej tylko 4 słowa.

Córka całe 2 lata starała się, by tajemnica nie ujrzała światła dziennego. Tego jednego dnia nie pomyślała - reakcja jej mamy była powalająca. W dodatku byli przy tym inni. Dziewczyna spaliła się ze wstydu.

Córka była przerażona, kiedy z ust mamy padły 4 słowa

Zaczęło się od tego, że 20-letnia Sydney Allen ze Stanów Zjednoczonych pewnego dnia zaczęła się skarżyć na mocny ból kręgosłupa. Umówiła się do lekarza oraz na prześwietlenie klatki piersiowej. Przy konsultacji miała towarzyszyć jej mama. Kiedy już w gabinecie na spokojnie oglądały zdjęcie rentgenowskie, matka zamarła ze zdziwienia, a córka zorientowała się, że to koniec ukrywania prawdy.

Sydney mówiła potem, że w gabinecie widziała, jak powieka mamy zaczęła drgać. Musiała być bardzo zdenerwowana, ale z całych sił próbowała zachować powagę i profesjonalizm przed lekarzem. Nie chciała urządzać awantury, ale powiedziała tylko cztery słowa: "Porozmawiamy o tym później". Każde dziecko wie, że takie zdanie oznacza kłopoty.

Tajemnica została obnażona i to dosłownie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To, co zszokowało jej mamę, to kolczyki - ale nie byle gdzie. Na zdjęciu rentgenowskim dokładnie było widać przekłute sutki 20-latki. Zanim stanęła przed urządzeniem, nie dopilnowała tego, by pozbyć się dokładnie metalu z ciała. Zapomniała lub też nikt jej o tym nie uprzedził. Tajemnica została obnażona - Sydney bała się, że konserwatywna mama zrobi jej awanturę stulecia, nałoży szlaban lub jeszcze coś gorszego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Sydney od dłuższego czasu marzyła o piercingu sutków, a taki prezent na 18. urodziny zafundowała jej siostra. Wszystko poszło jak po maśle, jedynie musiała ukrywać szokujący fakt przed własną matką, która po wizycie u lekarza i długiej rozmowie, była zdziwiona, że nic nie zauważyła przez całe 2 lata. Kiedy kobiety wszystko sobie wyjaśniły, mama ostatecznie zaakceptowała kolczyki w sutkach. Przyznała, że jeśli wszystko jest dobrze ukryte pod stanikiem i koszulką, to nie ma nic przeciwko temu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Popularne

Następny artykuł