5-latka obudziła się z tajemniczą chorobą. Kilka godzin później umierała w ramionach mamy, niewyobrażalna tragedia

5-latka obudziła się z tajemniczą chorobą. Kilka godzin później umierała w ramionach mamy, niewyobrażalna tragedia Źródło: gofoundme/Marcia Hogan-Williams

Córka obudziła się w nocy i zapadła na tajemniczą chorobę. Już kilka godzin później umierała w ramionach swojej matki. Niewyobrażalna tragedia zabrała życie 5-letniej dziewczynce.

Córka poprzedniego dnia bawiła się na przyjęciu z okazji zbliżających się świąt. Roześmiana od ucha do ucha dziewczynka wyglądała na zdrową, nic nie wskazywało na to, że zbliżające się godziny doprowadzą do największej tragedii w życiu tej rodziny. Niewyobrażalnie smutna historia sprawiła, że wiele osób na całym świecie zdecydowało się pomóc pogrążonej w żałobie mamie. 

Córka zapadła na tajemniczą chorobę

W nocy Isla obudziła się i nie mogła oddychać. Mama, która czuwała na swoją córką była przerażona tym, jak błyskawicznie zmienia się stan dziewczynki, a pogarszał się on z minuty na minutę. Alex Williams, mama 5-latki zadzwoniła po karetkę, a w oczekiwaniu na pomoc, wykonywała sztuczne oddychanie dziecku.

Gdy rodzina dotarła do szpitala, lekarze nie mieli dobrych wiadomości. Chociaż funkcje życiowe córki zostały przywrócone, mózg dziewczynki obumierał. 

5-letnia córka otrzymała najpiękniejszą ostatnią godzinę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy lekarze powiedzieli, że nie ma szans na to, żeby Isla Wilkinson przeżyła dłużej niż godzinę, jej mamie i bratu pękło serce. Nikt nie wie, jak ma się pożegnać żyjącą osobę, która w jednej chwili może zaraz odejść. To 9-letni chłopczyk sprawił, że odejście dziewczynki wzrusza do łez. 

Aiden powiedział, że jego 5-letnia siostra, która dla niego zawsze była księżniczką, zasługuje na "królewskie" odejście. Mała dziewczynka została ubrana w piękną sukienkę, otrzymała wyjątkowy makijaż i manicure, po czym spędziła ostatnie chwile w objęciach mamy, która jej śpiewała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Cała historia, która rozrywa serca została opisana pod zbiórką, gdzie siostra mamy Isli zbierała pieniądze na pogrzeb w stylu księżniczki, który ma być cały różowy i właśnie taki, jaki wymarzył sobie braciszek Isli. Internauci chętnie pomogli rodzinie pogrążonej w żałobie. Zebrano o połowę więcej, niż zakładano, a pozostałe środki zostały przekazane na akcje charytatywne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

źródło: dailymail 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News