Córeczka bawiła się ładowarką do telefonu. Nagle mamie ukazał się mrożący ciało widok

Córeczka bawiła się ładowarką do telefonu. Nagle mamie ukazał się mrożący ciało widok Źródło: unsplash.com/Caleb Woods

Córka złapała ładowarkę do telefonu swojej matki i zaczęła się nią bawić. Nic nie wskazywało na to, że stanie się coś złego. Wystarczyła chwila, a kobieta zobaczyła coś przerażającego.

Córka pewnej kobiety nie raz bawiła się jej różnymi rzeczami i nigdy nic na szczęście się nie stało. Pewnego dnia dziewczynka złapała jednak jej ładowarkę do telefonu, która była podłączona do gniazdka. Widok, jaki zastała chwilę później mama, zmroził jej krew w żyłach. 

Nic niepodejrzewająca córka chciała podłączyć telefon do ładowarki

Sytuacja miała miejsce w Australii. Dziecko złapał podłączoną ładowarkę i próbowało podłączyć do niej telefon, lecz podczas tej czynności doszło do spięcia, a z wtyczki poleciały iskry i czarny dym. Córka została porażona prądem i rzuciło nią na odległość kilku metrów. Gdy zobaczyła to jej mama, była przerażona. 

- Przez kilka sekund była cicho, a potem zaczęła krzyczeć i płakać. Na oddziale ratunkowym znaleźli ranę wejściową, ale nie wyjściową. Lekarze obawiali się, że porażenie prądem mogło ją poważnie zranić - relacjonowała przerażona kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ręce dziewczynki został czarny ślad po poparzeniu prądem. W dodatku córka musiała zostać na obserwacji w szpitalu, ponieważ trzeba było monitorować pracę jej serca. Na szczęście jedynym wynikiem tego wypadku jest uszkodzenie dłoni, lecz mogło się to skończyć o wiele gorzej. 

Kobieta przestrzega inne matki

- Mimo że mój dom jest zabezpieczony przed dziećmi za pomocą pokrowców, korków na ostrych krawędziach, bramek dziecięcych, pokrowców na kuchenki itp., Moje dziecko wciąż cierpi z powodu rzeczy, której nie podejrzewała, że może być niebezpieczna. Nie trzeba dodawać, że wszystkie listwy zasilające będą od teraz ukryte w miejsca niedostępnych dla dzieci - przestrzega innych rodziców Australijka.

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Wygadał się przyjaciel gwiazdy, gratulacje spływają z całej Polski
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Relacja kobieta wywołała duże poruszenie wśród internautów, którzy są szczerze wdzięczni kobiecie za tę przestrogę.

- Boże. Nie myślałem o tym. Dzięki za udostępnienie. Muszę być teraz bardzo ostrożny. - napisał jeden z nich.

- To prawda! Trzeba uważać na Millie, która zawsze znajduje kable ładowarki, by spróbować włożyć jej do ust. - dodał o swojej córce kolejny komentujący.

Na dzieci trzeba uważać przez cały czas, nigdy nie wiadomo kiedy mogą być w niebezpieczeństwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News