Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret Źródło: Screen WBTV

Córka zaginęła nagle - rodzice postanowili poprosić o pomoc w telewizji lub by ktoś udostępnił informacje o jej miejscu pobytu. Problemy zaczęły się już podczas emisji, pytań było mnóstwo, a cała historia zaczęła wyglądać podejrzanie. Dzięki temu ustalono, co skrywali rodzice dziewczyny przez kilka lat.

Córka zniknęła z ich domu z dnia na dzień. Jakiś czas później rodzice wręcz błagali o powrót dziecka lub o anonimowe informacje, które pomogłyby im ją odnaleźć. Nikt nie sądził, że za ich apelem kryje się ogromny fałsz, który ujrzał światło dzienne całkowicie przypadkiem.

Córka zaginęła w 2011 roku. Dopiero 2 lata później policja otrzymała zgłoszenie o jej zniknięciu

Casey i Sandy Parsons oprócz swojej adoptowanej córki Erici mieli jeszcze syna, Jamiego. To on jako pierwszy zaniepokoił się tym, że jego siostra nie została jeszcze odnaleziona, a jego rodzice specjalnie się tym nie przejmowali. Po raz ostatni widział ją w listopadzie 2011 roku. Zgłosił zaginięcie 2 lata później, 30 lipca 2013 roku. Po tym wydarzeniu wdał się w sprzeczkę z rodzicami i wyrzucili go z domu.

Krótko potem Casey i Sandy zostali zaproszeni do programu "Dr Phil", w którym rozpaczali po stracie córki i wygłaszali apele o powrót dziewczynki. W akcję włączyły się służby lokalne, federalne i stanowe - wszystko trwało 6 lat. Śledczy od początku wiedzieli, że zeznania rodziców są mało wiarygodne. Główne pytanie brzmiało: dlaczego nie mieli zamiaru zgłosić jej zaginięcia i zrobił to dopiero ich syn?

Przypalanie, biczowanie, łamanie kości, głodzenie, zamykanie w szafie - niemożliwe cierpienia Erici

Rodzice Erici stwierdzili potem, że ona wcale nie zaginęła, tylko mieszka z babcią ze strony ojca w innym mieście. Te informacje były oczywiście fałszywe. Następnie zwrócili się do potencjalnych porywaczy lub do żyjącej nadal córki, by wróciła. W tym samym czasie Casey i Sandy zostali skazani odpowiednio na 10 i 8 lat więzienia za pobieranie pieniędzy na córkę już po jej zaginięciu. Oprócz tego doszli do informacji, że Casey zaszła w ciążę i sprzedała noworodka za 10 tysięcy dolarów. Najważniejszym świadkiem jednak okazał się Jamie, brat Erici. Zdradził, jaki koszmar przechodziła jego siostra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jamie zeznał, że jego mama robiła takie rzeczy jak: zamykanie córki w szafie, podduszanie jej, bicie po twarzy, przypalanie rąk o płytę kuchenną, wyginanie palców, co skutkowało złamaniami, ograniczanie dostępu do łazienki, długie stanie w kącie. Gdy Erica załatwiła się pod siebie, była bita do nieprzytomności, a raz na kilka jadła wyłącznie psie jedzenie. Gdy zbadano rodziców wykrywaczem kłamstw okazało się, że mogli oni planować jej śmierć i było to umyślne działanie. Ale w takim razie gdzie znajdowało się ciało?

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

W 2016 roku szczątki dziewczynki zostały znalezione zakopane w ziemi niedaleko domu Sandy i Casey. To ojciec zaprowadził policjantów w miejsce ukrycia ciała. Cały czas płakał. Sekcja zwłok wykazała, że była bita tępym narzędziem przez długi czas, a gęstość jej kości wskazuje na mocne niedożywienie. Nie wykluczono uduszenia jako przyczyny zgonu, niestety ciało było w zaawansowanym stadium rozkładu. Mogła też umrzeć na nieleczoną infekcję, posocznicę, rabdomiolizę, niewydolność nerek lub zatrucie.

Rodzicie zostali oskarżeni o morderstwo, ukrywanie zgonu i składanie fałszywych zeznań. 2 sierpnia tego roku matka została skazana na dożywocie. Nie ma możliwości, że opuści areszt wcześniej.

- Nie wiem, dlaczego zrobiłam to, co zrobiłam, bardzo mi przykro. Bóg dał mi cenny prezent, córeczkę, Ericę, i powierzył mi opiekę nad nią i zawiodłam go i zawiodłam Ericę, zawiodłam ją okropnie - mówiła w sądzie matka dziecka.

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: WBTV

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu