Marta usłyszała od lekarza, że ma przerzuty. Raka ma też jej córka, potrzebują pomocy

Marta usłyszała od lekarza, że ma przerzuty. Raka ma też jej córka, potrzebują pomocy Źródło: .

Córka 47-letniej Marty Domagały przeżywała dramat, gdy chorowała jej matka. Teraz jest niestety jeszcze gorzej - bo 21-latka również usłyszała poważną diagnozę. Rodzinie kończą się możliwości finansowe.

Córka Marty Domagały również zachorowała na nowotwór, który jeszcze ponad dekadę temu był uważany za nieuleczalny. Wciąż jednak wymaga dużo nakładów sił i pieniędzy, żeby poradzić sobie z chorobą. Rodzinie kończą się pieniądze, byli zmuszeni rozpocząć zbiórkę.

Marta Domagała zmaga się z ciężką chorobą. Dostała załamującą diagnozę, sił dodaje jej rodzina

47-letnia Marta Domagała od 2016 roku zmaga się z nowotworem. Kobieta przyjmuje trzecią chemioterapię i wyznaje, że boi się nawet spytać lekarzy, ile jeszcze terapii ją czeka. Po dwóch latach leczenia okazało się, że nowotwór ma przerzuty do kręgosłupa, wątroby oraz płuc. To kompletnie załamało 47-latkę, ale udało jej się zebrać siły do walki dzięki wsparciu rodziny.

- Nie wiem, co będzie dale. Ograniczają mnie fundusze. Gdyby udało mi się zebrać odpowiednią kwotę, wyjechałabym na konsultacje np. do Niemiec do kliniki dr. Janusa Vorreitera w Hinterschmidding lub gdzieś indziej - przyznała kobieta. To jednak był dopiero początek jej kłopotów.

Córka Marty Domagały otrzymała równie wstrząsającą diagnozę co matka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie, gdy pani Marta zmagała się z chorobą, zachorowała jedna z jej córek, 21-letnia Gabriela. Cierpi ona na ziarnicę złośliwą, znaną również jako chłoniak Hodgina. Niegdyś to schorzenie było nieuleczalne, a obecnie wymaga długiej i kosztownej terapii. Dwa tygodnie temu Gabriela skończyła radioterapię.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Rodzina apeluje do osób dobrego serca o pomoc. Zarówno 47-latka, jak i jej córka, potrzebują wsparcia finansowego, a rodzina nie ma już pieniędzy na leczenie. Aby ułatwić zebranie pokaźnej sumy potrzebnej na leczenie, uruchomiono zbiórkę na serwisie "Siepomaga". Do celu wciąż brakuje 24 tysięcy - pieniądze można wpłacić pod linkiem [LINK].

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku, które są BESTIAMI w łóżku! To urodzeni kochankowie. Z nimi nie będziesz się nudzić
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup
  5. Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Nowiny24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News