Wykopał grób dla swojej 2-letniej córki. Później robili w nim rzeczy, od których włos jeży się na głowie

Wykopał grób dla swojej 2-letniej córki. Później robili w nim rzeczy, od których włos jeży się na głowie Źródło: .

Córka nie wiedziała, co jej tata chce zrobić. Widziała, jak poci się przy kopaniu łopatą w twardej ziemi. Dół z dnia na dzień był coraz głębszy i szerszy, aż w końcu pomieścił dwie osoby. Dziecko było przerażone.

Córka była przerażona, kiedy tata złapał ją za rękę i zaprowadził do wykopanego grobu. Mama obserwowała poczynania męża i wiedziała, że chce jak najlepiej dla ich dziecka. Powód, dla którego rodzina tak postąpiła, był przerażający.

Tata wykopał grób dla 2-latki. Dla wielu był to przerażający pomysł

Tata pewnego dnia wziął łopatę i wykopał dół przypominający grób. Musiał być na tyle duży, by zmieściły się tam dwie osoby - on i jego ukochana córeczka. Zajęło mu to trochę czasu, ale osiągnął cel. Tuż po wykopaniu dołu zaczął w nim przebywać z 2-letnią pociechą. Powód, dla którego to zrobił, jeży włosy na głowie.

2-letnia Zhang Xinlei została dokładnie przebadana po urodzeniu i wykryto u niej talasemię - niedokrwistość tarczowatokrwinkową. Polega ona na tym, że czerwone krwinki ulegają nagłemu rozpadowi, a szpik nie nadąża z ich produkowaniem. To choroba genetyczna mogąca doprowadzić nawet do śmierci bez odpowiedniego leczenia. Rodzice 2-latki od momentu jej narodzin wydali na leki 55 tysięcy złotych, lecz nie przyniosły oczekiwanego efektu. Tata postanowił posunąć się do czegoś szokującego.

Córka zaczęła coraz częściej przebywać z tatą w grobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice dziewczynki byli zrozpaczeni - krewni i znajomi nie mieli więcej pieniędzy i nie byli w stanie ich pożyczyć na leczenie Zhang. Mama była wstrząśnięta, była już teraz świadoma tego, że jej ukochane dziecko umrze. Tata stwierdził, że skoro nie może przedłużyć córce życia, to postanowi oswoić ją ze śmiercią. 2-latka ogromnie bała się momentu, kiedy pewnego dnia się nie obudzi, a jej ciało spocznie w ziemi.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Wykopanie grobu miało na celu uspokoić i oswoić córkę. Mężczyzna codziennie wchodził do dołu z dzieckiem i bawił się z nią zabranymi z dołu zabawkami, dużo również rozmawiali. Trzeba mieć stalowe nerwy, by nie płakać w takiej chwili.

- Nie mam więcej pomysłów. Jedyne, co mogę zrobić, to bawić się z nią w mogile, w miejscu jej wiecznego spoczynku - mówił roztrzęsiony tata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Dzisiaj jej gwiazda świeci w "The Voice Senior". Alicja Majewska straciła męża w przygnębiających okolicznościach, do końca cierpiał
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. W trakcie stosunku z mężczyzną dołączyło do nich jego 11 kolegów. Wielokrotnie ją gwałcili, ale teraz to 19-latka stanie przed sądem

Źródło: Parenting

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News