Córka nie chciała sprzątać. Matka wymyśliła niebywały sposób żeby nauczyć ją porządku, szczęka opada

Córka nie chciała sprzątać. Matka wymyśliła niebywały sposób żeby nauczyć ją porządku, szczęka opada Źródło: flickr.com/Matt Grommes

Córka za żadne skarby nie utrzymywała porządku w swoim pokoju. Mama prosiła, błagała, a czasem nawet krzyczała, aby w końcu zaczęła dbać o swoje rzeczy. Kobieta pewnego dnia nie wytrzymała i pokazała córce, że to nie żarty.

Córka poważnie zaniepokoiła się, kiedy zobaczyła, co wymyśliła jej mama. Nigdy by się tego po niej nie spodziewała, ale wiedziała już jedno - musiała ostro wziąć się do pracy.

Córka nie chciała sprzątać pokoju, więc mama postanowiła odpowiednio ją "zmotywować"

Mama miała dość przypominania swojej córce o ciągłym sprzątaniu pokoju. Alicja Velasquez z Bargersville z USA prosiła, błagała, straszyła, ale nic nie pomagało w polepszeniu sytuacji. Stwierdziła, że skoro nastolatka nie reaguje na zwykłe prośby, to należy spróbować wymóc swoje żądania w inny sposób. Wymyśliła szatański plan, który miał dać do myślenia krnąbrnej córce.

Z samego rana kobieta pojechała do sklepu i zaopatrzyła się w foliowe worki. Spakowała do nich wszystkie rzeczy córki, losowo, i wystawiła każdy worek na sprzedaż. Sztukę wyceniła na 25 dolarów (około 95 złotych). Opisała je jako "worki-niespodzianki" i mogły zawierać zabawki, brudne i czyste ubrania, książki, obuwie, a nawet sprzęt elektroniczny. Mama oczywiście pochwaliła się pomysłem w internecie. Krótko później dopisała, jak potoczyła się wymyślona przez nią akcja "motywacyjna".

Niektórym osobom mocno nie spodobało się podejście mamy do problemu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ta metoda zadziałała na córkę, której bałagan wydawał się nie przeszkadzać. Mama poinformowała, że worki szybko zostały odzyskane przez córkę - po prostu je wykupiła. Zarówno ona, jak i jej rodzeństwo zgłosili się do wykonywania dodatkowych obowiązków domowych, za które otrzymywali pieniądze. Dzięki temu dziewczyna mogła z powrotem cieszyć się swoimi rzeczami.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Wiele rodziców pochwaliło ją za to, że nie rzuca słów na wiatr i dosadnie pokazała córce, że wcale nie żartowała mówiąc, że kiedyś się doigra. Z kolei inne osoby zaczęły obwiniać mamę, że działała pod wpływem emocji i to skrajnie nieodpowiedzialne podejście do problemu. Niektórzy posunęli się nawet do gróźb - chcieli zgłosić sprawę do pracowników socjalnych, aby dokładnie przyjrzeli się podejściu kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Dzisiaj jej gwiazda świeci w "The Voice Senior". Alicja Majewska straciła męża w przygnębiających okolicznościach, do końca cierpiał
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. W trakcie stosunku z mężczyzną dołączyło do nich jego 11 kolegów. Wielokrotnie ją gwałcili, ale teraz to 19-latka stanie przed sądem
  6. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News