Córka zmarła straszną śmiercią w wieku 3 lat. Kilka dni po tym zrozpaczona mama dokonała w szufladzie odkrycia, przez które zalała się łzami

Córka zmarła straszną śmiercią w wieku 3 lat. Kilka dni po tym zrozpaczona mama dokonała w szufladzie odkrycia, przez które zalała się łzami Źródło: Facebook

Córka tej kobiety zmarła w wieku sześciu lat. Pogrążona w żałobie matka postanowiła zrobić porządki w domu, aby zająć umysł czymś innym. Nie spodziewała się, że w szufladzie znajdzie coś, co przywoła bolesne wspomnienia ze zdwojoną siłą.

Córka tej kobiety była normalną, wesołą sześciolatką. Uwielbiała bawić się lalkami, rysować i spędzać czas z rodzicami. Miała ulubiony kolor - różowy - a w przyszłości chciała zostać nauczycielką. Wszystko zmieniło się, gdy rodzina usłyszała straszną diagnozę. Okazało się, że dziewczynka cierpi na nieuleczalny nowotwór mózgu. Rodzice wpadli w rozpacz. Lekarze dawali małej Elenie zaledwie trzy miesiące życia.

Córka wykorzystała czas spędzony z rodzicami

Choroba nieubłaganie postępowała i Elena nie była już tym samym, energicznym, roześmianym dzieckiem, co kiedyś. Miała problemy z jedzeniem, przełykaniem i mową. Wymagała ciągłej opieki. Żeby komunikować się z rodzicami, zaczęła pisać im karteczki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sześciolatka w tajemnicy przed najbliższymi postanowiła przygotować dla nich prezent, który pozwoliłby na to, aby w rodzinie pamięć o niej nigdy nie zginęła. Na karteczkach, których nie pokazywała rodzicom pisała, jak bardzo ich kocha oraz przekazywała rady młodszej siostrze. Elena lubiła też rysować, więc wraz z wyznaniami miłości i poradami dla rodzeństwa na kartkach znalazły się rysunki przedstawiające rodzinę razem.

Pamiątka po dziewczynce przysłużyła się walce z rakiem

Elena nie mogła przewidzieć, że karteczki, które przygotowała dla rodziców, posłużą czemuś innemu niż tylko utrwaleniu wspomnień, które pozostawiła po sobie. Karteczki, które przygotowała dla najbliższych zostały wydane w formie książkowej, a wszystkie zyski z ich sprzedaży zostały przeznaczone na badania mające na celu wspomóc pacjentów cierpiących na raka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Pomysł wpadł do głowy mamie Eleny, gdy w trzy dni po tragicznej śmierci sześciolatki robiła porządki w biurku, próbując zająć umysł czymś innym. Wtedy to odkryła wzruszające pamiątki po dziewczynce w jednej z szuflad. Gdy pokazała je ojcu, oboje stwierdzili, że nie chcą, aby wpływ Eleny na ich życie przeszedł bez echa i stwierdzili, że jej miłość i odwaga powinny mieć szansę wspomóc też innych chorujących na tę straszną chorobę.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  PiS planuje współpracę z jedną z partii. Jej wyborcy będą WZBURZENI
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News