Polska aktorka niespodziewanie pokazała córkę. Ciężko uwierzyć, ale urodziła ją w wieku 17 lat

Polska aktorka niespodziewanie pokazała córkę. Ciężko uwierzyć, ale urodziła ją w wieku 17 lat Źródło: TRICOLORS East News

Córka tej aktorki pojawiła się na świecie wyjątkowo wcześnie. Gwiazda uwielbianego przez Polaków serialu zaszła w ciążę jeszcze jako nastolatka, a swoje pierworodne dziecko urodziła mając zaledwie 17 lat. Fani nie wiedzieli o tym fakcie i kiedy na swoim koncie opublikowała zdjęcie z dorosłą już córką, wszyscy oniemieli. Jej opis wiele mówi na temat tego, co sądzi o całej tej sytuacji.

Córka jest jej prawdziwym szczęściem, jednak zostanie rodzicem w tak wczesnym wieku nie należało do najłatwiejszych zadań przed jakim stanęła. Aktorka postanowiła pokazać swoim fanom najstarsze dziecko. Mało kto wiedział, że zanim mogła cieszyć się pełnoletniością musiała już zmieniać pieluszki.

Pokazała jak dziś wygląda jej córka, urodziła ją mając 17 lat

Córka ma dziś 22 lata, mama natomiast 39, jednak fani są zgodni, że na najnowszym zdjęciu gwiazdy "Plebanii" prezentują się raczej jak siostry. Bycie rodzicem to wymagające i czasochłonne zadanie, jednak aktorka zdecydowała się nie poddawać i stanęła na wysokości zadania. Oprócz wychowania młodej kobiety na piękną i odpowiedzialną dziewczynę, postanowiła nie rezygnować ze swoich marzeń i poświęciła się aktorstwu. Chociaż po zakończeniu "Plebanii" postanowiła spróbować swoich sił poza granicami kraju, to stwierdziła, że rodzimy rynek bardziej jej odpowiada i wróciła.

Dziś Małgorzata Teodorska znalazła się na ustach wszystkich za sprawą niewinnego zdjęcia z pociechą. Zapewne nie spodziewała się, że wzbudzi tak wielkie emocje. Nie ulega jednak wątpliwości, że córka odziedziczyła po niej wyjątkową urodę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Teodorska pokazała zdjęcie z 22-letnią córką

Irka Tosiek z "Plebanii" była jedną z ulubionych postaci widzów zasiadających przed ekranami. Praktycznie nikt nie miał pojęcia, że serialowa piękność w rzeczywistości od dawna jest już mamą. Córka Wiktoria pojawiła się na świecie, gdy aktorka miała zaledwie 17 lat, jednak nie pozwoliła, aby ciąża pokrzyżowała jej plany. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z pociechą i opatrzyła je wymownym opisem.

- Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląda - napisała rozbawiona zwracając uwagę, że obie są do siebie wyjątkowo podobne. Małgorzata Teodorska zachwyciła fanów, którzy przyznawali, że mieli trudności w rozpoznaniu tego czy znajduje się ona po lewej czy po prawej stronie fotografii. Chociaż jej kariera ostatnimi czasy mocno zahamowała, to aktorka jest wyjątkowo szczęśliwa z tego gdzie obecnie się znajduje.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Niedawno po raz drugi została mamą

Chociaż pierwszy poród przeżyła 22 lata temu, to niedawno mogła cieszyć się narodzinami drugiego dziecka. Na początku 2019 roku Małgorzata Teodorska wraz ze swoim partnerem - wynalazcą wózka inwalidzkiego, który pokona każdą przeszkodę - powitali na świecie dziecko. Aktorka nie ukrywa, że chociaż nie zawsze było łatwo, to cieszy się ze wszystkiego co ją spotkało, bo dziś dzięki temu może cieszyć się wspaniałą rodziną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Today is a great day to have a great day 💜

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Wielu Polaków czekało. Już dziś wielka radość przy kasie Biedronki, wystarczą 2 zł

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News