Była przekonana, że jej córka zginęła w pożarze. Gdy dowiedziała się, kto poświęcił swe życie, by ją uratować, popłakała się

Była przekonana, że jej córka zginęła w pożarze. Gdy dowiedziała się, kto poświęcił swe życie, by ją uratować, popłakała się Źródło: Screen/YouTube/WBAL-TV Baltimore

Córka została uratowana przez niespodziewanego bohatera. Dziecko niemalże spłonęło w poważnym pożarze domu. Kiedy matka dziewczynki dowiedziała się prawdy o całym zdarzeniu, nie kryła łez wzruszenia.

Córka nieomal spłonęła w potężnym pożarze. Jej życie uratował niespodziewany wybawca, bo to dzięki jego interwencji dziecko uchroniło się przed płomieniami. Kiedy matka dziewczynki dowiedziała się, kto stoi za skuteczną akcją ratunkową, nie była w stanie powstrzymać wzruszenia. 

Córka ocalona z pożaru 

Córka została sama w domu tylko na chwilę. Jej mama, Erika Poremski, wyszła tylko po to, żeby przynieść coś z samochodu. Gdy kobieta odwróciła się w kierunku budynku, on cały stał w płomieniach. 8-miesięczna Viviana znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. 

Poza dzieckiem w domu znajdował się jeszcze ukochany pies rodziny, Polo. To właśnie dzięki jego interwencji dziewczynce nie stała się krzywda. Zwierzę uratowało córkę Eriki Poremski i stało się lokalnym bohaterem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewany bohater

Na miejsce tragedii natychmiast wezwano straż pożarną. Matka dziecka na własną rękę próbowała dostać się do pomieszczenia, w którym znajdowała się jej córeczka, lecz nie dała rady. Gdy strażakom wreszcie udało się wydostać Vivian z płonącego budynku, okazało się, że dziecko przeżyło tylko dzięki bohaterskiemu zachowaniu Polo.

Pies nie opuszczał dziecka ani na krok, a w momencie pożaru, przykrył dziewczynkę własnym ciałem. Dzięki temu zagrodził drogę płomieniom, na skutek czego Vivian przeżyła. Doznała poparzeń tylko z jednej strony ciała i stanowiły one zaledwie 19% powierzchni jej ciał. Gdyby nie obecność wiernego psiaka, dziecko z pewnością straciłoby życie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Pupil rodziny Eriki Poremski niestety nie przetrwał batalii z ogniem. Kiedy matka zrozumiała, co pies zrobił dla jej dziecka, zalała się łzami. Ta historia jest ewidentnym przykładem tego, że relacja między zwierzęciem a człowiekiem, może być niezwykle silna. Pupil w taki heroiczny sposób okazał swoją wielką miłość do właściciela i całej rodziny. 

Źródło: Facebook/Erika Lynn

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News