Beata Kozidrak przeżywa rodzinną tragedię. Chodzi o jej córkę

Beata Kozidrak przeżywa rodzinną tragedię. Chodzi o jej córkę Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Córka Beaty Kozidrak musiała załamać ją ostatnimi wydarzeniami w swoim życiu. Mama już przygotowywała wesele dla swojej pociechy, ale niestety coś poszło niezgodnie z planem i imprezę trzeba było odwołać.

Córka Beaty Kozidrak, 26-letnia Agata miała niedługo wyjść za mąż. Wszystko zapowiadało się na to, że młodsza pociecha wokalistki przeżyje niedługo najważniejszy moment w życiu, a dumna mama będzie organizować całą uroczystość. Niestety, w międzyczasie stało się coś nieoczekiwanego.

Córka Beaty Kozidrak miała oglądać koncert mamy z okazji swojego ślubu. Nic z tego

Beata Kozidrak miała przygotowany na wesele swojej córki minirecital. Niestety, wygląda na to, że będzie musiała go sobie zachować na inną okazję, bo młodsza córka wokalistki zdecydowała się zerwać zaręczyny. Według źródła nie dogadywała się ostatnio najlepiej z narzeczonym.

- Agata i jej narzeczony Michał już od dłuższego czasu nie mogli się dogadać w wielu ważnych kwestiach. Po prostu zaczęli mieć inne oczekiwania od życia - opowiedziało źródło "Faktu".

Córka Beaty Kozidrak zdecydowała się na rozejście się w zgodzie. Mama wciąż ją wspiera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podało źródło będące blisko rodziny wokalistki, para nie rozstała się atmosferze konfliktu. Od jakiegoś czasu nie układało im się najlepiej, więc podjęli wspólną decyzję o rozstaniu. Stwierdzili, że nie ma sensu się męczyć, a tym bardziej brać ślubu. Musieli odwoływać uroczystość zaplanowaną na lato.

Dzisiaj grzeje 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Beata Kozidrak nie ukrywa tego, że martwi się o swoją córkę. Nie chce, aby czuła się samotna, dlatego często wybiera się do Lublina lub przyjmuje ją u siebie w Warszawie. Do tej pory wokalistka myślała, że związek Agaty i Michała jest już na całe życie i nic w międzyczasie pary nie rozdzieli.

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  4. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  5. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu