Gdy gasło światło, zapominał że jest jej ojcem. Kiedy 14-latka się obudziła, robił jej ohydne rzeczy

Gdy gasło światło, zapominał że jest jej ojcem. Kiedy 14-latka się obudziła, robił jej ohydne rzeczy Źródło: unsplash.com/Kinga Cichewicz

Córka była molestowana przez swojego ojca. Gdy gasło światło, jemu puszczały wszelkie hamulce. Przeszła przez niewyobrażalne piekło, aż w końcu wszystko wyszło na jaw.

Córka, zamiast otrzymać od swojego ojca pokłady miłości i troski, została potraktowana w najgorszy możliwy sposób - była dotykana w miejsca intymne przy każdej nadarzającej się okazji, a gdy tylko kładła się spać, on czekał na odpowiedni moment, by móc ją wykorzystać. Przeżyła prawdziwy koszmar, a wszystko na jaw wyszło przypadkiem. 

Ojciec dzieci okazał się prawdziwym potworem

Magda nie miała lekko w życiu. Była bita, kopana i traktowana jak przedmiot przez swojego partnera, Michała. Lekarze mówili jej, że widzą, że to nie może być przypadek i ostrzegali ją przed jej mężem. Nadużywał alkoholu i przepijał pieniądze przeznaczone dla dzieci. W końcu miała dość i złożyła pozew o rozwód. Myślała, że ukochany wyżywa się tylko na niej, prawda jednak była o wiele straszniejsza. 

Kobieta zapisała siebie i dzieci na terapię - miało im to pomóc w powrocie do normalnego życia. Psychologa zdziwiły jednak rysunki jej córki Oli, ponieważ drzewa były w kształcie penisów, a ojciec gdzieś daleko w tle, jako czarna postać. Padło słowo: molestowanie. Magda nie dopuszczała do siebie takiej myśli - sądziła, że córka mogła być kiedyś świadkiem, gdy pijany i naćpany tata gwałcił mamę, stąd wygląd rysunków.

Sąd orzekł alimenty i ustanowił harmonogram widzeń córek z ojcem. Mimo, że on nie miał zamiaru płacić na dzieci lub wpłacał nieregularnie małe kwoty, Magda pozwalała mu widzieć się z dziećmi. Młodsza córka, Hania, jednak bardzo lubiła biologicznego tatę i chętnie spędzała z nim czas.

Córka natychmiast zawiadomiła swoją mamę. "Ocierał się o mnie"

Z 9 na 10 kwietnia 14-letnia Hania spędzała noc u swojego taty. W środku nocy mama dostała SMS: "Mamo, stało się coś złego. Nie dzwoń". Magda zamarła, ale jednak postanowiła czekać. Gdy córka wróciła do domu opowiedziała jej wszystko, co się stało. Mówiła, że ojciec ocierał się o jej krocze, kiedy spała. Siedział na niej i się ocierał, a także rozebrał ją do połowy. Gdy się przebudziła, ojciec od razu sobie poszedł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy Magda zrobiła awanturę byłemu mężowi, ten twierdził, że jej się to tylko przyśniło. Szybko jednak zaczęła sobie przypominać inne sytuacje, kiedy to niby przypadkiem, ojciec Hani złapał ją za pierś, klepnął po pupie, czy wsadził rękę między nogi. Natychmiast zgłosiła sprawę do sądu. Córka była przesłuchiwana aż 3 razy przez specjalistów.

W końcu po 1,5 roku zapadł wyrok: 3 lata pozbawienia wolności za usiłowanie gwałtu i kazirodztwo. Sąd apelacyjny pomniejszył potem karę do 2 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kultowa polska piosenkarka ma 95 lat i jest ciężko chora. Mimo to, opiekuje się przykutym do łóżka mężem. Jej historia złamie wam serce, będziecie płakać
  2. Elżbieta II do Polski przyjechała tylko raz. Wtedy Jolanta Kwaśniewska zrobiła coś strasznego. Żadna pierwsza dama nie uraziła tak królowej
  3. Rodzina Dawida Żukowskiego ma do Polaków pilną prośbę! Każdy może pomóc
  4. 14-letnia Roksana Węgiel w rozkloszowanej czarnej mini z odkrytym dekoltem. Ponoć interweniowała mama
  5. Rafał Mroczek pokazał córkę Zosię. Szczegóły rozrywają serce
  6. Nadzieja gaśnie na oczach Polaków. Przytłaczające informacje o Dawidku

Źródło: Popularne

Następny artykuł