Córka wszystko opowiedziała
KMP Chełm
Monika Majko - 14 Maja 2020

Zostawili robotnika samego z córką podczas remontu. Dziewczynka opowiedziała, co robił, rodzice pobledli

Córka opowiedziała o wszystkim rodzicom, a 58-latek został zatrzymany przez lokalną policję. Dziewczynka wraz z przyjaciółką została sama w domu z robotnikiem, który pomagał rodzinie w remoncie. Rodzice nie spodziewali się, że ich dziecko jest w niebezpieczeństwie, mężczyzna nie pierwszy raz przebywał w ich domu.

Córka zdecydowała się opowiedzieć rodzicom o wszystkim, co wydarzyło się podczas ich nieobecności. Przerażeni natychmiast powiadomili odpowiednie służby, a policjanci dokonali zatrzymania robotnika, który molestował ich dziecko oraz jej przyjaciółkę w trakcie remontu mieszkania.

Córka była molestowana przez robotnika, który pomagał rodzinie w remoncie domu

To nie był pierwszy raz, kiedy rodzina skorzystała z usług 58-latka, dlatego rodzice nie przypuszczali, że w jego towarzystwie ich córka będzie w niebezpieczeństwie. Dziewczynka została sama w domu podczas gdy mężczyzna przeprowadzał remont. W mieszkaniu przebywała również jej przyjaciółka. Pod nieobecność rodziców dziecka, robotnik miał zacząć napastować obie dziewczynki i siłą doprowadzić do "innej czynności seksualnej" z udziałem nieletnich.

Zdjęcie jest na pierwszy rzut oka niepozorne.Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tleCzytaj dalej

Obie dziewczynki mają mniej niż 15 lat, były przerażone zachowaniem robotnika. Mężczyzna po wszystkim miał groźbą zakazać im informowania o zajściu kogokolwiek. Córka pary nie dała się jednak zastraszyć i opowiedziała o jego zachowaniu rodzicom, gdy tylko wrócili do domu. Przerażeni od razu powiadomili służby, które jeszcze tego samego dnia dokonały zatrzymania robotnika. Byli wstrząśnięci tym, co się stało, nie sądzili, że znajomy mężczyzna mógł dopuścić się takiego czynu wobec ich dziecka.

Córka opowiedziała o wszystkim rodzicom, 58-latek został natychmiast zatrzymany przez policjantów z województwa lubelskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

Jak przekazał Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, zatrzymany mężczyzna pochodzi z powiatu łęczyńskiego. 58-latek usłyszał już zarzuty, za molestowanie seksualne dzieci poniżej 15. roku życia grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony

2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Sąd Rejonowy w Chełmie podjął decyzję o zastosowaniu środka zapobiegawczego, mężczyzna został zatrzymany w tymczasowym areszcie na 3 miesiące, gdzie będzie oczekiwał na rozprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News