Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie

Odebrał ze szkoły córkę, zauważył na jej kroczu plamę. Jego reakcja wprawia w osłupienie Źródło: Facebook / Connie Merrell Sowards

Córka mężczyzny czekała, aż ojciec odbierze ją ze szkoły. Kiedy mężczyzna zobaczył dziewczynkę, od razu zauważył, że ma dużą plamę w okolicy krocza. Zareagował w niespodziewany sposób.

Córka z niecierpliwością czekała na swojego tatę, który miał odebrać ją ze szkoły. Kiedy mężczyzna zobaczył dziecko, od razu zauważył, że dziewczynka ma na spodniach ogromną plamę. Jego reakcja wprawiła wszystkich w osłupienie, a historia tej rodziny obiegła cały internet. 

Córka czekała na tatę w szkole

Dyrektor szkoły zadzwonił do mężczyzny i poprosił, by przyjechał po córkę chwilę wcześniej. Zdarzył się mały wypadek, 6-latka popuściła w spodnie i nie miała się w co przebrać, przez co nie mogła dłużej uczestniczyć w zajęciach. Ojciec zdawał sobie sprawę z tego, że jego mała córeczka na pewno jest bardzo zawstydzona całą sytuacją. Wpadł na genialny i prosty pomysł, który zaskoczył wszystkich i zdecydowanie podniósł dziewczynkę na duchu.

Tuż przed wyjściem z domu, mężczyzna oblał swoje własne spodnie wodą. W takim stanie wsiadł do samochodu i pojechał po córkę do szkoły. Kiedy wszedł do gabinetu dyrektora, wszyscy byli w szoku. Natychmiast zauważył swoje dziecko, 6-latka wyglądała na przestraszoną i smutną.

Córka miała mały wypadek w szkole

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec podszedł do córki i poprosił o jej plecak. Wtedy dziewczynka zauważyła plamę na jego spodniach i od razu się uśmiechnęła. Jego pomysł zadziałał, a dziewczynka poczuła, że ma w tacie ogromne wsparcie. Wszyscy byli wzruszeni tym, co zrobił dla niej mężczyzna. 

- Kiedy zobaczyła moje spodnie, spojrzała na mnie takim wzrokiem, że wiedziałem już, że wszystko jest w porządku - powiedział mężczyzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. 
Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Zdjęcia i historia mężczyzny obiegły internet, a użytkownicy sieci nadali mu przydomek "tatuś roku". Internauci są zachwyceni postawą ojca, który pokazał córce, że wspiera ją bez względu na wszystko. Jego wyjątkowa miłość do dziewczynki wzruszyła tysiące osób na całym świecie. 


Facebook / Connie Merrell Sowards

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News