11-latka długo nie wychodziła z łazienki. Gdy matka zajrzała przez okno, nogi się pod nią ugięły

11-latka długo nie wychodziła z łazienki. Gdy matka zajrzała przez okno, nogi się pod nią ugięły Źródło: .

Córka długo nie wychodziła z łazienki. Zmartwiona mama postanowiła w końcu skontrolować sytuację zaglądając do środka przez okno. W sekundę jej życie zamieniło się w istny koszmar.

11-letnia córka była jej oczkiem w głowie i spełnieniem marzeń. Kobieta zawsze pragnęła zostać mamą, a gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, ze szczęścia unosiła się nad ziemią. Choć wyczekiwanie maleństwa zdawało się wiecznością, gdy dziewczynka przyszła na świat, nie tylko miesiące, ale i lata mijały nieubłaganie. W końcu doszło do momentu, gdy jej córka wkroczyła w najtrudniejszy okres dojrzewania. Choć 11 lat jest tak naprawdę dopiero początkiem wszystkiego, kobieta już mogła zauważyć, jak jej córka zmienia się z dnia na dzień i coraz bardziej pochłania ją otaczający świat. Nie podejrzewała, że właśnie to doprowadzi do tragedii.

Gdy córka długo nie wychodziła z łazienki, postanowiła zajrzeć do środka. Nagle nogi się pod nią ugięły 

Horror rozegrał się w Dornbirn w Australii, gdzie mieszkała 11-letnia dziewczynka wraz z mamą i krewnymi. Pewnego dnia nastolatka postanowiła zażyć kąpieli. Oczywiście nie wyobrażała sobie tych kilkunastu minut bez przeglądania mediów społecznościowych. Nie da się ukryć, że żyjemy w dobie internetu i w szczególności młodzi ludzie zupełnie zatracili się w smartfonach i portalach społecznościowych. Kilku czy kilkunastoletni użytkownicy są najbardziej narażeni na okrutny hejt, który coraz częściej prowadzi do samobójstw. Jednak w przypadku 11-latki, choć do tragedii doprowadziły media społecznościowe, wydarzyło się coś o wiele gorszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaniepokojona długą nieobecnością córki mama postanowiła wejść do środka i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Niestety, dziewczynka zamknęła drzwi na zamek, dlatego kobieta zdecydowała o zajrzeniu przez okno. Wówczas zobaczyła widok najgorszy z możliwych, który już na zawsze zostanie w jej pamięci - leżące w wannie ciało córki. Wujek nieletniej natychmiast wyważył drzwi, ułożył ją na podłodze i rozpoczął reanimację. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni niestety potwierdzili zgon. Przeprowadzono sekcję zwłok, która ujawniła porażającą prawdę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju
2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Okazało się, że 11-latka zmarła na skutek poważnego porażenia prądem, do którego doprowadził podłączony do prądu telefon. Dziewczynka, leżąc w wannie, przeglądała media społecznościowe, gdy nagle podłączony do ładowarki smartfon wpadł do wody. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że uzależnienie młodej osoby od technologii może być tak silne i doprowadzi do takiej tragedii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich klientów. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że tak jest
  4. Porażająca relacja w Włoch. Starsze osoby umierają w przykrych warunkach
  5. Znały się od 17 lat i były najlepszymi przyjaciółkami. Badania genetyczne ujawniły oszałamiającą prawdę, nie do uwierzenia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News