12-latka nie wiedziała co zagnieździło się w jej głowie i rosło od 10 lat. Prawda odbiera mowę

12-latka nie wiedziała co zagnieździło się w jej głowie i rosło od 10 lat. Prawda odbiera mowę Źródło: YouTube / TomoNews US

Córka długo cierpiała, jednak lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny. Liczne badania nie dawały żadnej odpowiedzi, aż w końcu lekarzom udało się odkryć, co przez ten cały czas gnieździło się w jej głowie.

Córka 45-latka przez dwa lata uskarżała się na silne bóle głowy, prócz których pojawiały się również drgawki. Bliscy 12-latki byli zaniepokojeni jej stanem zdrowia, dlatego udali się po radę do specjalisty, który ku ich zdumieniu, nie potrafił wykryć źródła problemu. Diagnostyka trwała naprawdę długo, a gdy w końcu poznano prawdę, wszystkim odebrało mowę. 

Widział, jak jego córka cierpi. Żadne z nich nie wiedziało, co jest tego przyczyną 

Gdy Nita Juggi z Kutch zaczęła zmagać się z bólami głowy i drgawkami, miała zaledwie 10 lat. Z czasem zaczęły pojawiać się kolejne symptomy, jak np. częściowy paraliż prawej strony ciała. To jeszcze bardziej zaniepokoiło jej ojca, 45-letniego Kishora Parbat Jogi, który odwiedzał z dziewczynką rozmaite gabinety lekarskie, jednak bez żadnych efektów. 

Żaden z lekarzy nie mógł znaleźć przyczyny, a stan zdrowia Nity tylko się pogarszał. Bliscy obawiali się, że pewnego dnia w końcu dojdzie do ajgorszego, dlatego nie ustawali w swoich staraniach o poznanie prawdy.

- Byłem z nią u wielu lekarzy, ale żaden nie był neurochirurgiem. Myślę, że źle wybraliśmy tych lekarzy. Z jej zdrowiem było z dnia na dzień coraz gorzej, a my byliśmy bezradni - wspomina 45-latek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie wiedziała, co gnieździło się w jej głowie od 10 lat

Po długich zmaganiach, mężczyzna zabrał córkę do specjalisty z zakresu chirurgii kręgosłupa i będącego jednocześnie konsultantem do spraw neurologicznych. Wystarczyło jedno badanie, by przekonać się, co od aż 10 lat rosło w głowie dziewczynki. Okazało się, że powodem wszystkim problemów był ogromna torbiel o wielkości 12,2cm x 11cm x 9,8cm, ważąca aż 675 gramów, która w każdej chwili mogła pęknąć i zabić 12-latkę.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Zdiagnozowano, że Nita cierpi na bąblowicę - poważną chorobę pasożytniczą wywołaną przez tasiemca. Do zarażenia mogło dojść przez chociażby spożywanie niemytych owoców czy warzyw, a jak później przyznał jej ojciec, żyli w niehigienicznych warunkach. Lekarze musieli działać bardzo szybko, jednak finalnie udało im się pozbyć torbieli i życie dziewczynki zostało uratowane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. ""Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News