Myślała, że jej dziecko zmarło po porodzie. 69 lat później przypadkiem odkryła prawdę, "Wcale nie umarłam"

Myślała, że jej dziecko zmarło po porodzie. 69 lat później przypadkiem odkryła prawdę, "Wcale nie umarłam" Źródło: YouTube/Fox 13

Córka zrobiła wszystko, aby odnaleźć swoją biologiczną matkę. Musiała jej udowodnić, że wbrew temu, co mówili jej lekarze, nie urodziła się martwa. Reakcja kobiety była wzruszająca, ale powód, dla którego lekarze ją okłamali, wywołuje oburzenie.

Córka nie miała okazji spędzić dzieciństwa ze swoją biologiczną matką. Trafiła do kochających rodziców, ale pochodzenie nie dawało jej spokoju. Od piątego roku życia planowała kiedyś odnaleźć swoją prawdziwą mamę i dowiedzieć się, czemu nie było im dane spędzić razem czasu. To, czego się od niej dowiedziała, złamało jej serce.

Córka po 69 latach odnalazła matkę

Genevieve Purinton urodziła córkę w wieku 18 lat. Jak na rok 1945, nie był to szczególnie młody wiek, ale lekarzy bardzo niepokoił fakt, że dziecko nie pochodzi ze sformalizowanego związku. To, jak zareagowali, może oburzyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zespół szpitala postanowił okrutnie okłamać młodą dziewczynę. Gdy tylko nadała imię dziewczynce - Indianie - powiedzieli jej, że zrobili wszystko, co w ich mocy, ale dziecko urodziło się martwe. Być może w ten sposób chcieli oszczędzić jej trudu i wstydu samotnego macierzyństwa, które w latach 40. nie było zjawiskiem akceptowanym. Tym samym jednak złamali młodej dziewczynie serce.

Nigdy nie miała już dzieci

Kobieta przeszła straszną traumę. Nie wiadomo, czy zdecydowała o tym choroba, czy rozpacz po stracie dziecka, ale Genevieve podjęła decyzję o przejściu bardzo poważnego zabiegu - histerektomię, czyli usunięcie macicy. Dzięki temu mogła być spokojna o to, że już nigdy nie urodzi martwego malucha.

W wieku 88 lat kobieta była mieszkanką domu spokojnej starości na Florydzie. Nie spodziewała się, że to, co wydarzyło się tak dawno temu, może jeszcze jakkolwiek wpłynąć na jej życie.

Grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok

2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

2000 kilometrów od miejsca zamieszkania staruszki kobieta imieniem Connie otrzymała wyniki badań DNA. Doprowadziły ją do pewnej, odległej kuzynki, która z kolei wskazała jej matkę - właśnie Genevieve. Connie nie posiadała się ze szczęścia. Nareszcie mogła zobaczyć na własne oczy kobietę, która dała jej życie.

Nie mogła uwierzyć również w okrutne słowa lekarzy, które rozdzieliły je na całe życie, ale przynajmniej miała szansę uściskać swoją biologiczną matkę, która wreszcie mogła żyć ze świadomością, że jej dziecko żyje i ma się dobrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: newsner

Następny artykuł