Córka zabiła swoja mamę.
Screen/ Imgur
Dominik Kwaśnik - 13 Września 2019

Maleńka córka zabiła własną mamę. Kobieta umierała na jej oczach, tata był bezradny

Córka zrobiła jedną rzecz: włączyła przycisk. Jej 21-letnia mama po chwili już nie żyła. Co więcej, umierała na oczach dziecka, a tata pojawił się na miejscu tragedii za późno, żeby móc pomóc swojej ukochanej.

Córka Julii Sharko siedziała w samochodzie, a jej matka próbowała wyciągnąć ją z auta przez uchylone okno. Jednak dziecko nacisnęło przycisk, który automatycznie zamykał szybę. Ta zacisnęła się na szyi kobiety. Umierała na oczach swojej nieświadomej tragedii córeczki.

Córka omyłkowo zabiła matkę. Tragedia w urodziny

Julia Sharko chwilę przed tragedią świętowała w gronie rodziny i przyjaciół swoje 21 urodziny. Niestety, szczęśliwy dzień w jednej chwili zamienił się w olbrzymią tragedię. Dwulatka dorastać będzie bez mamy, a ponurym widmem unoszącym się nad rodziną będzie prawda o śmierci kobiety.

Zdjęcie krajobrazuMężczyzna uwiecznił na zdjęciu zwykły krajobraz. Dopiero po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegółCzytaj dalej

Gdy szyba zacisnęła się na jej szyi, Julia nie miała nawet czasu, by zareagować. Nie mogła się poruszyć, a w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby jej pomóc. Dziecko nie rozumiało sytuacji, patrzyło na śmierć matki bez świadomości, co tak naprawdę się dzieje. Już nieprzytomną Julię znalazł jej mąż, Artur. Wybił okno i wyswobodził żonę, lecz było już za późno - w ramionach trzymał bezwładne ciało. Najgorsze obawy potwierdzili lekarze - młodej matki nie dało się już uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka porcelanowa lalka2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieuniknionyCzytaj dalej

Śledztwo policji rozwiewa wątpliwości

Sprawą śmierci Julii Sharko zajęła się policja. Okoliczności mogły wydać się podejrzane, lecz ostatecznie nie było podstaw by sądzić, że doszło do czegoś więcej, niż tragicznego wypadku. Oczywiste, że dwuletnie dziecko nie mogło zaplanować morderstwa z zimną krwią, a nikogo innego w tym czasie na miejscu zdarzenia nie było.

Dzisiaj grzeje:

1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Dramatyczna akcja policji w Gdyni. Na plaży odnaleziono ciało 26-latka

Teraz dziewczynkę i jej siostrę będzie wychowywał samotnie ojciec. Artur i Julia byli uważani za przyjaciół za bardzo dobrych rodziców, mężczyzna będzie musiał poradzić sobie z obowiązkami sam. Na pewno najtrudniejszym wyzwaniem w jego rodzicielstwie będzie rozmowa z córką o okolicznościach śmierci matki. Będzie musiał podjąć decyzję, czy i kiedy powiedzieć dziecku prawdę. Dziewczynka na pewno usłyszy tę historię - w dzisiejszych czasach nie będzie długo żyła w nieświadomości. Trudnym zadaniem Artura jest sprawić, by córka nie obwiniała się za śmierć matki. Była tylko dwuletnim dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. W naszych kuchniach można znaleźć radioaktywne jedzenie. Może być dla nas niebezpieczne?
  3. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  4. Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy
  5. Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz
  6. Krzysztof Cugowski ocenił disco polo. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  7. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

ŚlubKobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na cieleCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News