Para poznała biologiczną mamę swojej córki. Kobieta wyjawiła im swoje plany, a ich zatkało

Para poznała biologiczną mamę swojej córki. Kobieta wyjawiła im swoje plany, a ich zatkało Źródło: pixabay.com/cherylholt

Córka nie mogła zostać ze swoją biologiczną matką. Para, która adoptowała dziewczynkę, poznała także kobietę, która dała życie ich dziecku. Jej plany całkowicie wytrąciły z równowagi świeżo upieczonych rodziców.

Córka była największym marzeniem pewnej pary, która po długich staraniach o dziecko zdecydowała się na adopcję. Traf chciał, że jeszcze przed narodzinami dziewczynki poznali jej matkę. Gdy dowiedzieli się o planach kobiety, byli całkowicie oszołomieni.

Córka, o której marzyli

Córka marzyła się Waltowi przez długie lata. Pierwszy raz pomyślał o tym, by mieć swoje dziecko, już jako 12-latek. Drobny blondynek o niebieskich oczach wyobraził sobie małą, brązowooką dziewczynkę, której mógłby nadać piękne imię Chloe. Lata mijały, a marzenie pozostawało wciąż takie samo. 

Dorosły Walt postanowił założyć włosy ze złotowłosą, błękitnooką Anne, która podbiła jego serce już w dzieciństwie. Ich płomienne uczucie zdawało się przekreślać szansę mężczyzny na ciemnookie dziecko. Nie to jednak było najważniejsze dla młodych małżonków. Parze zależało przede wszystkim na rodzicielstwie. Przez cztery lata bezskutecznie starali się o potomstwo. 

Ich walce o ciążę towarzyszyły długie, głębokie rozmowy. Małżonkowie wymieniali plany i marzenia na przyszłość. Ku zdumieniu Walta Anne również wyjątkowo precyzyjnie przewidziała aparycję swojego dziecka. Kiedy myślami wybiegała w przyszłość, widziała małą dziewczynkę o czekoladowym spojrzeniu. Zaskakująca zgodność pragnień obojga małżonków nie zakończyła jednak serii zbiegów okoliczności. W końcu zniechęcona brakiem rezultatów kilkuletnich starań o dziecko para zdecydowała się na adopcję. Największa niespodzianka miała dopiero nadejść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka w rzeczywistości 

Małżonkowie zgłosili się do ośrodka adopcyjnego. Wypełnili dokumenty i stworzyli swój folder, który miał zachęcać zrzekających się praw rodzicielskich ludzi do wskazania ich jako odpowiednich opiekunów. Długo czekali na telefon z placówki. W końcu zadzwonił, a szczęśliwi małżonkowie wyruszyli na spotkanie z matką ich nienarodzonego dziecka.

Gdy poznali kobietę, która z powodów osobistych nie była w stanie wychować swojego potomka, oniemieli. Przyszła mama miała ciemne włosy i oczy. Jej aparycja od razu przypomniała im o wymarzonej wizji brązowookiej córeczki. Nieświadoma wrażenia, które wywarła na parze kobieta poprosiła ich tylko o jedno: by pozwolili jej nadać imię swojemu dziecku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

- Wieża. Wszystko się wali - powie kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

Walt i Anne od razu się zgodzili. Wtedy matka ich dziecka zdradziła, że jej córka otrzyma imię... Chloe. Małżonkowie ze śmiechem przystali na propozycję kobiety. W końcu to było również ich marzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

źródło: newsner

Następny artykuł