Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność

Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność Źródło: instagram.com/officialtanishabellucci

Kobieta twierdzi, że jej córka musi przejść operację plastyczną. Matka widzi w niej całą paletę licznych niedoskonałości, które według niej niezwłocznie powinny zostać poprawione przez chirurga specjalistę. W przeciwnym wypadku jej córka nigdy nie będzie znaną celebrytką.

Córka nieustannie przebywa pod ogromną presją matki. Chodzi o wygląd Tanishy, która zdaniem jej matki, Carli Bellucci, wygląda po prostu co najwyżej przeciętnie. Przynajmniej tak można zinterpretować jej wypowiedzi pod adresem własnego dziecka, które jej zdaniem z takim wyglądem ma niewielkie szanse, aby zrobić karierę w show biznesie.

Mama chce, aby jej córka przeszła kilka operacji plastycznych

Tanisha, zdaniem Carli Belluci, nie jest tak piękna, jak mogłaby być. Wystarczy jednak, że podda się kilku zabiegom chirurgicznym. Jak twierdzi matka - być może wtedy ma szansę na to, aby osiągnąć wielki sukces. Carla wątpi w to, że jej córka mogłaby zdobyć popularność dzięki swojej wiedzy czy inteligencji. 14-latka, jak jej mama, niezbyt rwie się do nauki.

 - Ona nie jest kujonką, więc nawet nie przejmuję się jej edukacją. Będzie musiała skupić się na wyglądzie, dlatego powinna być idealna. Tylko wtedy osiągnie sukces. W dzisiejszych czasach brzydcy ludzie są skazani na porażkę - powiedziała Carla Belluci w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Closer".

Matka chciałaby, aby jej córka w przyszłości m.in. powiększyła sobie biust. Pierwsze zabiegi medycyny estetycznej będzie mogła wykonać już, gdy tylko ukończy szesnasty rok życia. To wymóg placówek medycznych.

 - Jest fanką dużych pośladków, sterczących piersi i jędrnych ust. Planuje wstrzyknąć sobie wypełniacze, kiedy tylko skończy 16 lat, a ja to w pełni akceptuję - mówi dalej matka 14-latki dla "Closer".

Internauci są oburzeni

Sytuacja jest oburzająca, a w komentarzach na Instagramie wiele matek prosiło Carlę Belluci, aby przemyślała jeszcze, czy aby na pewno chce zaprowadzić swoją córkę do chirurga plastycznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Przecież ona już nie ma poczucia własnej wartości. Skończy jak żywa lalka Barbie. Będzie się wiecznie poprawiała. Nie skończy się na jednej operacji, bo wmówiłaś jej, że jest niedoskonała. Ona nigdy siebie nie zaakceptuje. Zrobiła swojemu dziecku krzywdę - czytamy.

Trzeba przyznać, że podejście Carli Belluci jest, mówiąc delikatnie, bardzo nierozsądne.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię
2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Fot. instagram.com/officialtanishabellucci

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News