Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach Źródło: Instagram/prezydent_pl

Córka prezydenta Andrzeja Dudy, Kinga, pojawiła u boku swojego ojca w niedzielę podczas wieczoru wyborczego. Jej przemowa na temat tolerancji oraz równości w Polsce wywołała ogromne poruszenie w mediach. Jedna wiadomość, jaką dostała córka prezydenta tuż po wyborach, została wyrażona w naprawdę ostrych słowach.

Córka prezydenta, Kinga Duda, podczas wczorajszego wiecu wyborczego Andrzeja Dudy postanowiła zabrać głos i wygłosić przemowę o równości i tolerancji w Polsce. Na słowa prawniczki wielu znanych dziennikarzy zareagowało z ogromnym oburzeniem. Szczególnie jedna wiadomość była wyjątkowo ostra.

Córka prezydenta musiała być w szoku, gdy zobaczyła wiadomość, którą dostała

- Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu, Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści - mówiła Kinga Duda. Wielu dziennikarzom nie spodobały się te słowa.

Córka prezydenta apelowała do wszystkich, by bez obaw wychodzili na ulice, ponieważ wszyscy jesteśmy równi. Wiele osób uznało te słowa za absurdalne. Całą sytuację skomentowała między innymi Paulina Młynarska. Kobieta nie przebierała w słowach i jasno powiedziała, co o tym myśli. Uznała również, że jeśli Kinga wierzy w swoje słowa, to nie powinna w ogóle się znaleźć na wiecu swojego ojca. 

Nie tylko Paulina Młynarska zdecydowała się na ostry komentarz. Głos w sprawie zabrała także znana z ciętego słowa dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska. Kobieta opublikowała zdjęcie córki prezydenta na Instagramie oraz wiadomość skierowaną bezpośrednio do młodej prawniczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wszystko super, obrazek miodzio, tylko następnym razem, kiedy Twój szanowny tata, będzie bezkarnie i publicznie obrażał, niszczył i odczłowieczał innych, także Twoich rówieśników, kolegów, koleżanki, w imię zachowania władzy i konsekwentnego dzielenia ludzi, zareaguj szybciej, a nie z wieloletnim opóźnieniem. Buziaki - napisała dziennikarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

Kobieta poczuła się oburzona słowami Kingi, które wygłosiła w trakcie wiecu wyborczego. Dziennikarka ostro wyraziła swój sprzeciw wobec zachowania córki prezydenta, uznając, że jeśli naprawdę wierzy w wartości, o których mówi, powinna dużo wcześniej zareagować na politykę, którą prowadzi jej ojciec, prezydent Andrzej Duda. Kobieta nie szczędziła ostrych słów młodej prawniczce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicje
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News