Kamera nagrała co ojciec robił z córką w jej pokoju. Gdy wszystko zobaczyła jego żona, stanęła jak wryta

Kamera nagrała co ojciec robił z córką w jej pokoju. Gdy wszystko zobaczyła jego żona, stanęła jak wryta Źródło: youtube/Caters Clips

Córka smacznie spała obok swojego taty na łóżku, a w tym samym momencie on zrobił coś nieprawdopodobnego. Wszystko zostało nagrane, a gdy żona zobaczyła materiał, stanęła jak wryta.

Córka od zawsze była z nim bardzo związana. Lubili spędzać wspólnie czas na zabawach i dyskusjach o wszystkim. Bliscy byli pod ogromnym wrażeniem więzi, jaka ich łączyła. Pewnego dnia, gdy położył się ze swoją pociechą do łóżka, wydarzyło się coś niemożliwego. Zamontowana w pokoju dziewczynki kamera wszystko zarejestrowała.

Ojciec zrobił coś nieprawdopodobnego, gdy jego córka spała obok. Żona zobaczyła nagranie i nie mogła uwierzyć 

Trwające nieco ponad minutę nagranie, opublikowane w serwisie YouTube, krąży wśród internautów, którzy są wręcz zdumieni zachowaniem mężczyzny. Krótki materiał ukazuje sytuację, w której ojciec położył się z córką do łóżka, najprawdopodobniej towarzysząc jej przed zaśnięciem. Dziewczynka w końcu usnęła, a ten zrobił coś nieprawdopodobnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widać, jak mężczyzna powoli zsuwa się z łóżka, najpierw zdejmując jedną nogę, później drugą i na kolanach podchodzi do drzwi. Okazuje się, że nie chciał, by jakikolwiek ruch czy też hałas zbudził jego pociechę, dlatego na opuszczenie jej pokoju poświęcił zdecydowanie dłuższą chwilę niż normalnie. Przejęty tata cały czas spoglądał na swoją córkę kontrolując, czy ta aby się nie obudziła. Aż trudno uwierzyć w jego zachowanie, a najbardziej zdumiona bez dwóch zdań była jego żona

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. TVP i Elżbieta Jaworowicz nie chcieli, by skandal wyszedł na jaw. Stało się, dobre imię ikony telewizji zrujnowane?

Gdy kobieta zobaczyła zapis z kamery, stanęła jak wryta. Jednocześnie była zszokowana, ale i rozbawiona całą sytuację. Choć od lat znała swojego ukochanego, nie podejrzewała, że taki stres może ogarnąć go przy opuszczaniu pokoju śpiącej córki. Tymczasem internauci oszaleli na punkcie filmiku i obejrzeli go już blisko 500 tysięcy razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Polsat podjął kluczową decyzję w sprawie przyszłości Katarzyny Dowbor. Wiadomo co się stanie z programem "Nasz nowy dom"
  4. Wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest. Niesamowite, jamnik zapłodnił pitbulla a ich szczeniaki są przecudowne
  5. Magda Gessler obraziła wszystkich Polaków? Brutalnie szczere słowa wywołały aferę jak nigdy dotąd

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News