Ofiara chodziła do tej samej szkoły, co jej córka. 36-latka gwałciła dziecko, wstrząsające doniesienia

Ofiara chodziła do tej samej szkoły, co jej córka. 36-latka gwałciła dziecko, wstrząsające doniesienia Źródło: materiały policyjne

Córka chodziła do tej samej szkoły, co dziecko, które zgwałciła. Nieprawdopodobne doniesienia obiegają media i zwyczajnie odbierają mowę. Trudno uwierzyć, że 36-latka mogła dopuścić się czegoś takiego.

Córka 36-latki nie była niczego świadoma. W czasie, gdy ona mijała go na szkolnym korytarzu, on był gwałcony przez jej własną mamę. Sprawczyni została zatrzymana i co więcej, nie kryła się z koszmarnym czynem, którego się dopuściła. Nie ulega nawet najmniejszej wątpliwości, że poniesie za wszystko konsekwencje.

Córka chodziła do tej samej szkoły, co ofiara gwałtu 36-latki 

Jak podaje "Super Express", powołując się na doniesienia zagranicznych mediów, cała sytuacja miała miejsce w stanie Oregon, gdzie spokojne życie w niewielkim domu w Riddle prowadziła 36-letnia kobieta oraz jej córka. Dziewczynka uczęszczała do pobliskiej szkoły i nie sprawiała większych problemow wychowawczych. Matka również wydawała się spokojna i ułożona, dlatego nikt nie podejrzewał, że dopuści się czegoś takiego. 

Dopiero po pewnym czasie wyszło na jaw, że kobieta umawiała się z 14-letnim uczniem tej samej szkoły na seks. Poznali się za pośrednictwem popularnej wśród młodzieży aplikacji Snapchat, i jak donoszą media, początkowo mieli tylko wymieniać erotyczne wiadomości z załączonymi niestosownymi zdjęciami. W końcu 36-latka spotkała się z nastolatkiem, a po stosunku seksualnym, na tyle jej samochodu, domagała się kolejnego spotkania. Przerażony chłopak w końcu postanowił powiedzieć o wszystkim mamie, a ta z kolei zgłosiła sprawę na policję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa 

Służby natychmiast zatrzymały 36-latkę w jej domu. Po odprowadzeniu na komisariat kobieta przyznała się do internetowej korespondencji z nieletnim i wysyłania mu nagich zdjęć. Zaprzeczyła jednak jakoby miała uprawiać z nim seks oraz stwierdziła, że była przekonana iż ten ma 17-18 lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Śledztwa jednak nie przerwano i jak wiadomo, kobiecie zostały postawione zarzuty gwałtu oraz wykorzystania seksualnego. Nie ulega wątpliwości, że za wszystko poniesie konsekwencje, jednak trudno jest przewidzieć o jakiej karze finalnie zadecyduje sąd. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w Warszawie
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News