Sześć miesięcy życia spędziła w otchłani ciemności. Odkryła przyczynę nagłej śmierci 3-letniej córki

Sześć miesięcy życia spędziła w otchłani ciemności. Odkryła przyczynę nagłej śmierci 3-letniej córki Źródło: Facebook/Sierra Greenlee

Córka zmarła w wieku trzech lat. Pogrążona w rozpaczy kobieta nie wiedziała, kogo obwiniać. Lekarze nie byli w stanie ustalić przyczyny zgonu. Gdy dowiedziała się prawdy, postanowiła ostrzec innych. Ta informacja może pomóc w ocaleniu życia niejednego dziecka.

Córka tej kobiety była jej oczkiem w głowie. Jej śmierć to tragedia, która wstrząsnęła życiem matki. Gdy jechała odebrać dziewczynkę od opiekunki nie mogła się spodziewać, że już nigdy nie usłyszy śmiechu swojego dziecka. Przyczyna śmierci dziewczynki długo pozostawała tajemnicą. Teraz kobieta dzieli się swoją historią na Facebooku, aby ostrzec innych rodziców.

Córka zmarła w tajemniczych okolicznościach

Gdy Sierra Greenlee podjechała pod dom opiekunki z którą zostawiła swoją trzyletnią córkę, Aryę, nie mogła przewidzieć, że kobieta zaniesie jej do samochodu dziecko, które przestało oddychać. Ujrzawszy, co dzieje się z córką, wpadła w zupełną panikę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Teoretycznie wiedziałam, że powinnam się opanować, ale nie umiałam. Krzyczałam na opiekunkę, starałam się myśleć o uciskaniu klatki piersiowej, i o oddychaniu, i przez cały czas odchodziłam od zmysłów - napisała na Facebooku Sierra.

Po pewnym czasie uświadomiła sobie jednak, że sama nie pomoże dziecku. Wraz z opiekunką wezwały na pomoc pogotowie. 

- Przez następną godzinę, kiedy ratownicy medyczni desperacko starali się przywrócić moje dziecko do życia, dzwoniłam do swoich rodziców i do jej taty, chodziłam w kółko, płakałam, modliłam się. Przez cały czas czułam się, jak osoba z zewnątrz przyglądająca się temu okropnemu zdarzeniu - opisuje sytuację Sierra.

Spełnił się jej najgorszy koszmar

- Zawsze miałam te koszmary, ale nie wierzyłam, że kiedykolwiek zdarzą się naprawdę. Nie mnie. Był to najbardziej irracjonalny moment w moim życiu - mówiła Sierra. Niestety, kilka godzin później usłyszała od lekarzy słowa, których nie chce usłyszeć żaden rodzic: "zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Specjaliści długo nie mogli ustalić, co było przyczyną zgonu małej. Zdawało się, że po prostu zasnęła i nigdy się nie obudziła. Jak się okazało po serii badań, przyczyną była choroba, którą bardzo ciężko wykryć w dzieciństwie: cukrzyca typu pierwszego.

Symptomy tej choroby, którą rzadko diagnozuje się u małych dzieci, to zmęczenie, zwiększone pragnienie, częstsze niż zazwyczaj oddawanie moczu oraz utrata wagi. Sierra namawia rodziców, aby bardziej zwracali uwagę na tego typu objawy i ma nadzieję, że w ten sposób uda się jej ich ustrzec przed tragiczną historią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: newsner

Następny artykuł