Pies pojął, że życie ich córki jest zagrożone. Natychmiast zaczął działać

Pies pojął, że życie ich córki jest zagrożone. Natychmiast zaczął działać Źródło: screen/funzoo/

Ich kilkuletnia córka nagle znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie i gdyby nie reakcja psa, nie mieliby o tym najmniejszego pojęcia. Zwierzak ruszył na ratunek.

Ich córka od dnia narodzin zmagała się z poważnymi problemami. Choć w czasie ciąży nic nie zwiastowało licznych chorób, już chwilę po rozwiązaniu, lekarze pilnie musieli się nią zająć. Mimo upływu czasu, wiele rzeczy nie uległo zmianie, jednak rodzice zdążyli się do tego przyzwyczaić. Pewnego dnia życie kilkulatki było poważnie zagrożone i jedynym członkiem rodziny, który najszybciej wiedział, że coś jest nie tak, był ich pupil. 

Córka cierpiała na poważne choroby 

Gdy Michelle była w ciąży regularnie chodziła na badania, które utrzymywały ją w przekonaniu, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Gdy w 2012 roku Sadie przyszła na świat okazało się, że prawda jest zupełnie inna, bowiem zdiagnozowano u niej zespół Downa. Dziewczynka spędziła 2 miesiące w szpitalu, a gdy udało jej się opuścić placówkę, niedługo potem ponownie do niej trafiła, tym razem z wykrytą cukrzycą typu 1. 

Przez drugie schorzenie, rodzice musieli regularnie badać poziom cukru we krwi swojej córki, ponieważ gdy było go zbyt mało lub zbyt dużo, życie Sadie było w poważnym niebezpieczeństwie. Z czasem małżeństwo przywykło do swojej codzienności i oswojeni z chorobami dziewczynki, zdecydowali się na przygarnięcie suczki, którą nazwali Hero. Był to prawdziwy strzał w dziesiątkę, bowiem psiak i kilkulatka stali się najlepszymi przyjaciółmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ich córka znalazła się w niebezpieczeństwie. Pies natychmiast zaczął działać 

Gdy Sadie zaczęła uczęszczać do szkoły podstawowej, większość czasu spędzała bez swojego pupila, jednak więź między nimi była tak samo silna. Pewnego dnia, dziewczynka przebywała w placówce, a w tym czasie, spokojny jak dotąd pies, zaczął nerwowo szczekać. Michelle wydało się to dość podejrzane, dlatego zadzwoniła do nauczycielki Sadie i poprosiła o zmierzenie córce poziomu cukru, co potwierdziło, że wszystko jest w porządku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Hero nie przestawała jednak szczekać, dlatego mama dziewczynki znów zadzwoniła do szkoły. Kolejne sprawdzenie wykazało, że poziom cukru u kilkulatki spadł ze 122 na 82, co stwarzało zagrożenie dla jej zdrowia i życia. Suczka, mimo dzielących ją z Sadie kilometrów, wyczuła, że coś jest nie tak, a dzięki jej reakcji równie szybko mogli zareagować rodzice. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: fun zoo

Następny artykuł