8-latka i jej mama tragicznie zginęły za zachodnią granicą. Prawdopodobnie były Polkami

8-latka i jej mama tragicznie zginęły za zachodnią granicą. Prawdopodobnie były Polkami Źródło: Unsplash/Jon Flobrant

Córka razem ze swoją mamą wybrała się na przejażdżkę. Jak donoszą zagraniczne portale, zarówno 8-latka, jak i 32-latka zostały znalezione martwe. Okoliczności ich śmierci są niezwykle tajemnicze. Na ten moment nieoficjalnie wiadomo, że były Polkami.

Córka razem z mamą pojechała na zakupy. Niestety, po wielu godzinach, nie pojawiły się z powrotem w domu. Zaniepokojony mąż powiadomił policję, która wkrótce odkryła szokującą prawdę. 8-latka i jej mama zmarły w tragicznym wypadku. Jak donoszą zagraniczne portale - rzekomo były Polkami.

Córka i matka nie żyją. Polki od siedmiu lat mieszkały za zachodnią granicą

W niemieckim Bad Salzungen funkcjonariusze natknęli się na auto, które uczestniczyło w wypadku. Samochód wbity był w drzewa znajdujące się przy trasie. Na ten moment nikt nie wie, dlaczego doszło do tragedii. Jak podają służby, a także lokalna prasa, w wypadku uczestniczyła 8-latka oraz jej 32-latnia matka.

Wkrótce policjanci ustalili, kim są kobiety. To najprawdopodobniej dwie Polki, które od kilku lat mieszkały w Niemczech.

Zrozpaczony ojciec 8-latki szukał pomocy w mediach społecznościowych

Jak twierdzi serwis "Polsat News", ojciec dziewczynki był zaniepokojony faktem, że jego córeczka i żona nie wracają po kilku godzinach z zakupów. Spędziły na nich stanowczo zbyt dużo czasu, co wcześniej im się nie zdarzało. Z pewnością dziwnym zdawało mu się także to, że żona nie odbierała od niego telefonu. Mężczyzna wkrótce powiadomił więc o sprawie policję. Szukał także pomocy w mediach społecznościowych. Na swojej tablicy opublikował post, w którym poinformował znajomych, a także lokalną społeczność, o zaginięciu żony i córki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. 19,5% Polaków uważa, że problem lotów Marka Kuchcińskiego został już w pełni rozwiązany
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Niestety, wkrótce do mężczyzny dotarły druzgocące informacje, które przekazała mu policja. Zarówno jego córka, jak i żona zginęły w wypadku, którego okoliczności próbuje właśnie ustalić prokuratura.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Posunął się do strasznej rzeczy, żeby naciągać kobiety na pieniądze. Nie miały szans z jego oszustwami
  4. Dzieci konały w płomieniach, najmłodsze miało 8 miesięcy. Koszmarne wiadomości z zagranicy obiegły media
  5. W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu
  6. Finalistka "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala. "To najgłupszy wypadek w moim życiu"

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu