Kamery zarejestrowały reakcję Kingi Dudy po ogłoszeniu wyników. Wszyscy zobaczyli, jej mina mówi wszystko

Kamery zarejestrowały reakcję Kingi Dudy po ogłoszeniu wyników. Wszyscy zobaczyli, jej mina mówi wszystko Źródło: Piotr Molecki/East News

Córka i żona towarzyszyły Andrzejowi Dudzie na scenie przy ogłoszeniu wyników. Gdy w końcu podano oficjalnie podano dane, wszyscy patrzyli tylko na minę Kingi.

Córka ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy na krótko przez II turą wyborów wróciła z Anglii do rodzimego kraju, by właśnie stąd móc wspierać ojca na ostatniej prostej w wyborach. Niedzielnym wieczorem emocje zaczęły wzrastać w zatrważającym tempie, a Polacy z niecierpliwieniem czekali na moment ogłoszenia wyników. Kilka minut po godzinie 21:00 podano dane, a opinia publiczna skierowała oczy na Kingę Dudę. 

Po ogłoszeniu wyników córka Andrzeja Dudy nie mogła ukryć emocji. Jej mina mówiła wszystko  

Gdy ogłoszono, że po II turze wyborów Andrzej Duda zdobył 50,4% głosów poparcia, z kolei Rafał Trzaskowski 49,6%, w całym kraju zapanowało ogromne poruszenie. Wszyscy skupili wzrok na pełniącym ostatnią kadencję prezydencie, który z ukochaną żoną Agatą i córką Kingą, z dumą stanął na scenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgromadzeni i zasiadający przed telewizorami widzowie obserwowali szerokie uśmiechy na ich twarzach. Zarówno Agata, jak i Kinga, nie mogły ukryć swojej radości. Mina 25-latki nie pozostawiała żadnych złudzeń, że jest niezwykle dumna ze swojego ojca. Gdy zabrała głos, wszyscy głośno wiwatowali, wykrzykując jej imię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat w sprawie wyników wyborów. Poznaliśmy niemalże ostateczne rozstrzygnięcie

2. Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

- Wiem, że tata będzie dobrze wykonywał swoje zadania. Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu, Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skór, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści - mówiła w swojej przemowie córka Andrzeja Dudy, Kinga. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
  4. Wybory prezydenckie do powtórki? Sytuacja jest poważna, Wojciech Hermaliński zdradza szczegóły
  5. Zmieniły się wyniki wyborów. Tuż po godzinie 2:00 w nocy napłynęły rezultaty late poll
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News