Chciał, by jego córka miała ciepło. Z samego rana 8-latka dokonała odkrycia, po którym już nigdy nie przestanie cierpieć

Chciał, by jego córka miała ciepło. Z samego rana 8-latka dokonała odkrycia, po którym już nigdy nie przestanie cierpieć Źródło: Fot. Twitter.com/SinChewPress

Córka zaraz po przebudzeniu odkryła coś przerażającego. Jej tata jedynie pragnął, by miała ciepło i nie musiała już marznąć. Teraz niestety dziewczynka cierpieć będzie do końca swojego życia.

Córka, kładąc się spać, nie mogła spodziewać się, że kolejny dzień będzie dla niej tak tragiczny. Wiedziała, że czuwa przy niej ojciec, który jest gotów zrobić dla niej wszystko. Nie spodziewała się jednak, że ostatecznie dojdzie do czegoś tak strasznego. 

Tata był w stanie zrobić dla niej wszystko. Ta jedna noc wymagała jednak od niego szczególnego poświęcenia. Miał wielkie serce, myślał, że jeśli odda ukochanej córeczce wszystkie koce, ona nie zmarznie i się wyśpi. Niestety doszło do tragedii. Teraz córka całe życie będzie już cierpiała i wspominała ojca, który poświęcił dla niej wszystko. 

Córka po przebudzeniu odkryła potworną prawdę

Temperatura w prowincji Bueng Kan w Tajlandii w ostatnich dniach jest wyjątkowo niska. W nocy termometry pokazują poniżej 9 stopni Celsjusza, co jest prawdziwą tragedią i wyzwaniem szczególnie dla najuboższych rodzin. Właśnie z takiej pochodzi 8-letnia Panwira Noipha, która nad ranem dokonała przerażającego odkrycia. 

Tuż obok niej, na cieniutkiej macie, leżał zwinięty w kłębek jej martwy ojciec. Prasarn Homthong wychowywał dziewczynkę samotnie i była dla niego całym światem. Chciał zajmować się nią jak najlepiej, dlatego posunął się do czegoś niewiarygodnego i wyciskającego łzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Ojciec zrobił wszystko, żeby było jej ciepło

Jak podają zagraniczne media, 38-letni mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, że niskie temperatury mogą zagrażać życiu jego córeczki. By spokojnie przespała noc, postanowił otulić ją wszystkimi kocami i ubraniami, jakie znalazł w domu. Robił wszystko, by było jej ciepło, lecz zapomniał o sobie. Był najwyraźniej przekonany, że da sobie radę, jeśli zwinie się w kłębek przy ukochanej córeczce i pójdzie spać. Niestety doszło do tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Rano dziewczynka usiłowała obudzić swojego śpiącego tatę, ten niestety zmarł z wychłodzenia. Miał na sobie tylko koszulkę z krótkim rękawem oraz długie spodnie. Wykazał się ogromnym poświęceniem oraz heroizmem, lecz jego ukochana córeczka niestety już zawsze będzie cierpiała. Do końca życia będzie musiała znosić świadomość tego, że tato poświęcił dla niej własne życie, co na pewno nie będzie dla niej łatwe. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w Warszawie
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News