Nagły zwrot sytuacji, córka Kasi Kowalskiej straciła włosy. Potrzebna jest pomoc

Nagły zwrot sytuacji, córka Kasi Kowalskiej straciła włosy. Potrzebna jest pomoc Źródło: Instagram.com olahontaz

Córka Kasi Kowalskiej ma za sobą trudne chwile, dziewczyna w marcu trafiła do jednego z brytyjskich szpitali w bardzo ciężkim stanie. Jej sławna mama odchodziła od zmysłów, nie mogła odwiedzić swojego dziecka w szpitalu ze względu na zamknięcie kraju z powodu pandemii koronawirusa. Ola Kowalska zdołała pokonać chorobę, jednak leczenie było sporym obciążeniem dla jej organizmu.

Córka Kasi Kowalskiej ma za sobą pobyt w szpitalu. Dziewczyna trafiła do jednej z brytyjskich placówek medycznych w bardzo ciężkim stanie, gwiazda była przerażona chorobą swojego dziecka. Oka Kowalska zdołała wrócić do zdrowia, jednak leczenie było dla jej organizmu sporym obciążeniem. Dziewczyna straciła włosy, niedawno zaapelowała o pomoc.

Córka Kasi Kowalskiej spędziła w szpitalu dwa miesiące

Ola Kowalska to owoc związku Kasi Kowalskiej i Kostka Joriadisa. Dziewczyna na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. W marcu tego roku córka piosenkarki trafiła do jednego z brytyjskich szpitali. Była w bardzo ciężkim stanie, lekarze musieli ją intubować.

O rodzinnym dramacie poinformowała swoich fanów Kasia Kowalska. Choć gwiazda nie powiedziała, na co choruje jej córka, wszyscy zakładali, że dziewczyna zakaziła się koronawirusem. Dopiero niedawno wokalistka wyznała prawdę, Ola zmagała się z adenowirusem. Kowalska przyznała, że odchodziła od zmysłów ze strachu o swoją córkę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dziewczyna po dwóch miesiącach walki o życie wróciła do domu.

– Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres – wyznała Kasia Kowalska w rozmowie z "Panią".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kasi Kowalskiej zaapelowała o pomoc

Niedawno piosenkarka zabrała córkę na wakacje do Grecji. Kobiety odpoczywają w towarzystwie chłopaka Oli oraz jej brata Ignacego, który jest synem Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego. W czasie wakacji Ola zdecydowała się zaapelować o pomoc do obserwatorów na Instagramie. Okazało się, że w wyniku leczenia, dziewczyna zaczęła tracić włosy.

– Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek! – napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Ola Kowalska.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas

2. Miasta wojewódzkie mogą zostać objęte dodatkowymi obostrzeniami? Wiceminister wyjaśnia

3. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych

Internauci nie zwlekali i od razu zalali dziewczynę falą propozycji i porad, w jaki sposób poprawić kondycję swoich włosów. Już po chwili córka piosenkarki podziękowała wszystkim za pomoc. 


Instagram.com olahontaz 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się wielkim echem. Teraz milczenie przerwał ksiądz, niebywałe
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News