Było blisko tragedii, teraz ostrzega inne mamy. Jej córka mogła stracić życie przez ten owoc

Było blisko tragedii, teraz ostrzega inne mamy. Jej córka mogła stracić życie przez ten owoc Źródło: unsplash.com/Paul Hanaoka

Córka tej kobiety prawie umarła przez niepozorny owoc. Zdruzgotana mama postanowiła zaapelować do wszystkich rodziców o ostrożność. Każdy powinien wziąć sobie jej słowa do serca.

Córka znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie, gdy wzięła do buzi jeden z popularnych owoców. Matka dziecka była przerażona. Obawiała się, że jej pociecha niedługo umrze, ale na szczęście udało się uratować maleństwo. Uważa, że powinna opowiedzieć o swoich doświadczeniach, by inni mogli się uczyć na jej błędach i uniknąć podobnej sytuacji.

Dramatyczna opowieść mamy. Jej córka była o włos od śmierci

Laura Chambers dbała, by jej 4-letnia córka uczyła się jeść zdrowo. Zamiast słodyczy dawała jej słodkie owoce, a do diety dodawała także wiele warzyw. Nie wiedziała, że karmiąc dziecko w ten sposób może mu wyrządzić ogromną krzywdę. Przez jeden z popularnych owoców jej pociecha prawie umarła w najgorszy sposób.

Mama postanowiła dać jej winogrono w całości. Nie pomyślała o tym, że w środku może być pestka, którą 4-latka się zakrztusi. Na nieszczęście, tak się właśnie stało. Dziewczynka zakrztusiła się małym nasionem i nie mogła sobie z tym poradzić. Gdy Laura to zobaczyła, była przerażona. Przez chwilę była pewna, że jej maleństwo umrze. Szybko jednak odzyskała zimną krew, odwróciła dziecko plecami do siebie i uderzała z całej siły w plecy. Dzięki tamu córka wypluła pestkę i zaczęła normalnie oddychać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia Laury powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców

Roztrzęsiona matka postanowiła opisać całe zdarzenie na swoim Facebooku. Post rozpoczęła słowami "Dziś moja córka prawie umarła". Potem przedstawiła ze szczegółami całe zdarzenie. Wpis zakończyła konkluzją, aby zawsze sprawdzać, co daje się dziecku do jedzenia. Prosiła, aby owoce zawsze przekrajać, nawet jeśli nie powinny zawierać pestek. To samo radzi robić z innymi produktami - ona dostała już nauczkę za brak ostrożności.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Kobieta ma nadzieję, że traumatyczne przeżycie, o którym opowiedziała, zwróci uwagę dorosłych na to, co jedzą ich dzieci. Zakrztuszenie małego dziecka to poważny problem, który faktycznie może zakończyć się zgonem bez odpowiednio szybkiej, fachowej interwencji. Rodzice powinni uważać nie tylko na jedzenie, ale także na zabawki. Małe elementy mogą utknąć w przewodzie pokarmowym, ale też nosie maluchów.
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News