Córka Madonny wzięła udział w dzikiej "orgii" z dziesiątkami mężczyzn i kobiet. Nagranie trafiło do sieci

Córka Madonny wzięła udział w dzikiej "orgii" z dziesiątkami mężczyzn i kobiet. Nagranie trafiło do sieci Źródło: youtube/Desigual

Córka jednej z najbardziej znanych piosenkarek na całym świecie, Madonny, uczestniczyła w dzikiej "orgii". W wydarzeniu brało udział wielu mężczyzn i kobiet, a wszystko zostało nagrane. W sieci już krąży wideo, które wzbudza wiele emocji.

Córka znanej gwiazdy zaskoczyła wszystkich na całym świecie. Dziewczyna postanowiła zrobić coś, czego nikt się nie spodziewał po dziecku Madonny. Lourdes Leon idzie w ślady mamy i postanawia szokującymi czynami zwrócić na siebie uwagę. Tym razem bez wątpienia jej się to udało. 

Córka Madonny wzięła udział w dzikiej "orgii" z dziesiątkami mężczyzn i kobiet

Całe zdarzenie miało miejsce w galerii Art Basel w Miami, znajdującej się w Stanach Zjednoczonych. Oczy całego świata skierowały się na galerię za sprawą sprawy z bananem, czyli instalacji Maurizio Cattelana, która została sprzedana za pół miliona złotych, po czym została zjedzona. 

Tym razem organizatorzy wystawy postawili na zupełnie inny pomysł, tworząc wyjątkowy projekt przedstawiający dziką "orgię", w której udział wzięła własnie córka Madonny, Lourdes Leon. Dziewczyna uczestniczyła w niej jako jedna z modelek, które zostały zaproszone do galerii w Miami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lourdes Leon, córka Madonny, zaszokowała wszystkich 

Chociaż orgia była ustawiona, a osoby, które brały w niej udział, nie odbyły ze sobą stosunków seksualnych, to widzowie nie kryli zaskoczenia na widok nagich ciał dziesiątek mężczyzn i kobiet. Firma odzieżowa Desigual stała za performancem promujący kolekcję marki. 

Lourdes Leon była jedną z uczestniczek i wraz z innymi modelkami i modelami, rozpoczęła występ od płomiennego tańca, by potem zedrzeć z siebie ubrania, zostając jedynie w cielistych figach i zaczęli dziką "orgię". 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Pomysłodawczynią nietypowej kampanii reklamowej jest artystka Carlota Guerrero. Jej nowatorskie podejście do reklamy odzieży zyskuje wiele pozytywnych recenzji na całym świecie. Zainteresowanie, które wzbudziło pojawienie się w "orgii" córki Madonny, sprawiło, ze jeszcze więcej osób zainteresowało się przedsięwzięciem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Zapłacisz gotówką, to dostaniesz grzywnę. Zaskakująca rewolucja w płatnościach
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News