Córka wydała z siebie nieziemski krzyk bólu i przybiegła do mamy. Powód był porażający

Córka wydała z siebie nieziemski krzyk bólu i przybiegła do mamy. Powód był porażający Źródło: Facebook/Jackie Fedro

Córka tej kobiety otrzymała od matki wspaniały świąteczny prezent. Żadna z nich nie wiedziała, że może to mieć poważne konsekwencje. Gdy dziewczyna przybiegła do niej z płaczem, a matka zobaczyła, co było przyczyną jej ogromnego bólu, postanowiła ostrzec innych przed niepozornym urządzeniem.

Córka Jackie Fedro miała wyjątkowego pecha, ale to, co się jej przydarzyło, może spotkać każdego. 13-letnia dziewczyna dołączyła bowiem do dumnego grona młodocianych posiadaczy telefonów komórkowych. Rodzice uznali, że najwyższy czas, aby dać jej trochę wolności, ale jednocześnie mieć z nią stabilny kontakt, dlatego na Święta Bożego Narodzenia podarowali jej dość kosztowny sprzęt. Jej radości nie było końca. Ale wkrótce okazało się, że podarunek przysporzy jej nie lada problemów.

Córka cierpiała przez prezent

Jackie Fedro na zawsze zapamięta tę chwilę, kiedy usłyszała krzyk własnego dziecka i zobaczyła, jak przerażona dziewczyna biegnie do niej po schodach. Nie wiedziała, co się dzieje. Była gotowa postawić na nogi całą okolicę. Myślała, że to może być zagrożenie dla całej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka pokazała potem mamie dziwne czerwone pręgi na szyi, które powstały pod naszyjnikiem. Wyglądały, jak jakaś bardzo niepokojąca choroba skóry, jednak prędko się okazało, że to poparzenia. Gdy przerażeni rodzice zabrali dziewczynę do szpitala lekarze odkryli, że sprawa jest całkiem poważna. Ślad po poparzeniu zostanie jej już na zawsze.

Przyczyną wypadku była ładowarka

Jackie postanowiła, że dokładnie zbada to, co przydarzyło się jej córce. Uznała, że to skandal, że tak popularne urządzenie może wywołać tak poważne obrażenia i że w ogóle nie ostrzegają o tym producenci. Okazało się, że przypadek jej córki jest w pewnym sensie unikalny, ale nie oznacza, że nie może przydarzyć się komukolwiek innemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Jej córka bawiła się telefonem w łóżku, podczas gdy ten podłączony był do zasilania. Kabel od zasilania dotknął wówczas metalowego naszyjnika, który nosiła dziewczyna, a metal z kolei przekazał ładunek elektryczny dalej - tak, że poparzył jej skórę. Gdy zwróciła się z pretensjami do producenta telefonów i sieci komórkowej, sprawą zainteresowała się jedynie sieć komórkowa, która obiecała jej zwrot pieniędzy za opłaty medyczne i wymianę telefonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

źródło: webniusy

Następny artykuł