Córka pozwoliła tacie wziąć psa na weekend. Potem cały czas pisał do niej SMS-y, które w życiu nie przyszłyby nikomu do głowy

Córka pozwoliła tacie wziąć psa na weekend. Potem cały czas pisał do niej SMS-y, które w życiu nie przyszłyby nikomu do głowy Źródło: facebook,com

Córka pewnego Amerykanina musiała rozstać się ze swoim psem. Kobieta wyruszyła w delegację i nie mogła zabrać na nią zwierzaka, zdecydowała się więc zostawić pupila pod opieką taty. To, jak mężczyzna zajął się zwierzęciem, porusza i zostało udokumentowane przez SMS-y, które wysyłał w imieniu psa.

Córka zdecydowała się na podjęcie bardzo ważnej decyzji. Meghan, która dostała propozycję dalekiej delegacji, musiała pożegnać się ze swoim ukochanym psem. Za opiekuna zwierzaka wzięła ojca, który zawsze bawił się ze zwierzakiem. Kiedy kobieta wyjechała, jej tata udowodnił, że nie mogła wybrać nikogo lepszego do spędzenia tych kilku dni z psiakiem.

Córka powierzyła psa ojcu. Nie mogła się tego spodziewać

Kiedy kobieta dotarła na delegację, zaczęła otrzymywać rozczulające wiadomości SMS-a od swojego ojca, który wczuł się w rolę jej psa i udawał, że rozmawia ze swoją panią. Do wiadomości dodawane były zdjęcia prezentujące psa na zabawie i spacerach z ojcem. Tak wzruszających i zabawnych wiadomości kobieta nie mogła się spodziewać. Jak sama przyznała, SMS-y sprawiały, że czuła się mniej samotna na delegacji i miała wrażenie, jakby cały czas w jej otoczeniu był ukochany piesek.

- Cześć mamo, to znowu ja. Mieliśmy piknik, a teraz wybieramy się do salonu urody. Dziadek powiedział, że jak będę grzeczny, to dostanę po wszystkim lody. Jakie mi najbardziej smakują? - brzmiała jedna z wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec rozpieszczał psa do granic możliwości

O tym, jak dobrze pies miał się ze swoim opiekunem, przekonać się możemy czytając inne wiadomości, które Meghan otrzymywała od ojca. Można było odnieść wrażenie, że piesek przejmuje się losem swojej właścicielki.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Cześć mamo. Dziadek będzie dziś ze mną spał. Czy musimy mu w związku z tym coś powiedzieć? Mam nadzieję, że bawisz się tak dobrze, jak ja. Do jutra. Dobranoc. Kocham cię bardzo - brzmiał kolejny z SMS-ów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Newsner

Następny artykuł