Córka
Facebook.com Delfina Dygulska
Konrad Karpiuk - 10 Maja 2020

Mama odebrała roztrzęsioną 3-latkę od partnera. Natychmiast zabrała ją do lekarza, badania ujawniły piorunującą prawdę

3-letnia córka kobiety pochodzącej z północy Polski przeszła przez prawdziwy koszmar, niemal otarła się o śmierć. Gdy matka odebrała ją od partnera, zauważyła, że dziewczynka ma zaczerwienione oczy, jest wyraźnie pobudzona i nieustannie płacze. Wiedząc, że coś jest stanowczo nie tak, zabrała ją do szpitala. W placówce okazało się, co naprawdę dzieje się z dziewczynką.

Córka Delfiny Dygulskiej z Malborka (województwo Pomorskie), została pod opieką ojca, Pawła P. Z racji na problemy z narkotykami mężczyzny, jego partnerka odeszła od niego, to też dzielili się obowiązkami przy opiece dziecka. W końcu 21-letnia matka przyjechała po swoją pociechę, 3-letnią Anastazję. Wtedy zorientowała się, że dzieje się coś niedobrego.

Mama odebrała córkę spod opieki taty. Gdy ją zobaczyła, zamarła

- Widzenia z córką ustalił mu sąd. W niedzielę po 18 zadzwonił, że córka zachowuje się dziwnie – krzyczy, że boi się pająków. Kazałam mu natychmiast przywieźć ją do mnie [...] Próbowałam ją uspokoić, ale to nic nie dawało. Natychmiast zabrałam ją do szpitala - relacjonuje matka Anastazji.

PolacyKarygodne zachowanie Polaków na plaży. Wszyscy widzieli, nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Jak relacjonują lekarze, gdyby nie szybka reakcja matki, mogłoby dojść do tragedii. 3-letnia dziewczynka szybko została podpięta pod kroplówkę. Badania wykazały, że Anastazja była pod wpływem narkotyków, w jej organizmie wykryto amfetaminę. Kobieta od razu wiedziała kogo oskarżyć, wszak rozstała się z partnerem właśnie z powodu problemów z narkotykami.

Ojcu postawiono zarzuty, grożą mu poważne konsekwencje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KacperekNurek, który znalazł Kacperka, cały czas wszystko filmował. Dopiero w domu dostrzegł porażającą rzeczCzytaj dalej

Po tym zdarzeniu, wezwano policję. Funkcjonariusze ruszyli zatrzymać 24-letniego Pawła P. który opiekował się Anastazją. Później okazało się, że w momencie zatrzymania, sam również był pod wpływem narkotyków. Nie wiadomo czy podał dziecku narkotyki, czy też samo je sobie wzięło. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski
2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

- Usłyszał zarzut spowodowania rozstroju zdrowia dziecka. Grożą mu 2 lata więzienia. Ma dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do córki. O sprawie został również poinformowany sąd rodzinny - poinformowała młodsza aspirant Sylwia Kowalewska z malborskiej policji. Niestety, równie tragiczne sytuacje zdarzają się częściej niż mogłoby się wydawać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Masz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzega
  4. Zaginęła 2 lata temu, właśnie się odnalazła. Media opisały, przez co musiała przejść, nie mieści się w głowie
  5. Córka Kasi Kowalskiej pokazała nowe zdjęcie. Jeden szczegół na jej ciele przyprawia o ciarki
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Domowe triki proszek do pieczeniaWsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy już nie zrobi inaczejCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News