Córka umarła na nowotwór. Zrozpaczony ojciec oniemiał, kiedy przypadkiem zajrzał pod lustro w jej pokoju

Córka umarła na nowotwór. Zrozpaczony ojciec oniemiał, kiedy przypadkiem zajrzał pod lustro w jej pokoju Źródło: Facebook / Athena-lea-orchard-my-angel

Córka mężczyzny zmarła na nowotwór, rodzina była pogrążona w żałobie. Ojciec dziewczynki postanowił posprzątać jej pokój, kiedy zajrzał pod lustro, zamarł.

Córka zmarła po walce z rakiem, dziewczynka zachorowała, mając zaledwie 12 lat. Rodzina długo nie mogła się otrząsnąć po tej strasznej tragedii. By poradzić sobie ze strata dziecka, ojciec postanowił posprzątać jej pokój. Kiedy zajrzał za lustro, na chwilę stracił oddech.

Córka mężczyzny zachorowała na nowotwór

Athena była zdolną i niezwykle radosną nastolatką, lecz nagle jej życie zmieniło się w koszmar. 12-latka zauważyła na swojej czaszce lekką wypukłość. Zignorowała ją jednak. Pewnego dnia dziewczynka zemdlała i natychmiast została zabrana do lekarza. Badania nie pozostawiały złudzeń - jej organizm zaatakował groźny nowotwór kości. Rodzice dziecka byli zrozpaczeni.

Dziewczynka natychmiast przeszła operację, która przebiegła pomyślnie i poddano ją leczeniu. Choć bardzo źle znosiła chemioterapię, 12-latka dzielnie walczyła i nie myślała o poddaniu się. Niestety, jej organizm nie zdołał zwalczyć choroby i niedługo później dziewczynka zmarła.

Córka zmarła po ciężkiej walce z rakiem, niedługo później ojciec zabrał się za porządkowanie jej pokoju

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej bliscy nie mogli poradzić sobie z tak ogromną strata, długo cierpieli po śmierci dziewczynki. Każdy z członków rodziny na własny sposób odreagował stratę Atheny. Ojciec nastolatki postanowił uporządkować pokój, który do tej pory zamieszkiwała. W trakcie sprzątania przypadkowo zajrzał za lustro i zamarł z wrażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. "Krwawy strumień" na plaży. Wielu boi się, że to ostrzeżenie od natury
2. Zapłacicie 270 zł, albo zrobią wam kontrolę w domach. Ukarano już blisko 10 tys. osób
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Pod lustrem mężczyzna znalazł list pożegnalny, który napisał do rodziców Athena. Był bardzo długi i niezwykle wzruszający, dziewczynka napisała w nim wiele mądrych słów o miłości i szczęściu. Mama i tata zmarłej nastolatki nie mieli pojęcia, kiedy ich córka znalazła czas i siłę, by własnie w taki sposób się z nimi pożegnać. To była dla nich niezwykła chwila, którą zapamiętają do końca życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News