Handlował ciałem swojej 4-letniej córki. Policjanci znaleźli jego notes i pobledli

Handlował ciałem swojej 4-letniej córki. Policjanci znaleźli jego notes i pobledli Źródło: Washington Post

Córka stała się ofiarą swojego własnego ojca. Rodzinny koszmar na szczęście ujrzał światło dzienne. Nie wiadomo, do czego jeszcze posunąłby się bezwzględny rodzic. Miał wszystko dokładnie zaplanowane.

Córka stała się narzędziem, zabawką w rękach ojca. Jej mama nie była niczego świadoma - wiedziała, że tata mocno kocha dziecko, ale tego nie spodziewałaby się po największym sadyście. 

Córka często bywała u ojca. Rodzice byli po rozwodzie

Andrew James Turley był po rozwodzie. Mógł opiekować się swoją córką w wybrane dni. Spotkania z dzieckiem odbywały się w jego domu, a mama przez długi czas nie zauważyła, by działo się coś podejrzanego. Gdyby tylko wiedziała, w jaki sposób były mąż wykorzystuje ich córkę, już dawno siedział by za kratkami.

Turley był wojskowym, który był bardzo szanowany w swoim mieście oraz środowisku mundurowych. Nikt nigdy nie mógł się na niego poskarżyć, był wręcz nieskazitelny. Pod uczciwym wizerunkiem krył się jednak potwór. Zdecydował się sprzedawać własną córkę pedofilom. Miał otrzymywać za to spore sumy pieniędzy. Dopiero po pewnym czasie na jaw wyszedł jego proceder.

Umówił swoje dziecko z dziesiątkami zboczeńców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczęło się od tego, że umieścił w internecie ogłoszenie o treści: "Możesz zabawić się z córeczką tatusia". Można było się dowiedzieć, że jest świadomy tego, że dziecko jest jeszcze małe, ale wszystko wchodzi w grę za odpowiednią opłatą. Podstawą było 1000 dolarów za 2 godziny zabawy. Na czas spotkań "troskliwy tata" usypiał dziecko za pomocą silnych środków.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Na ogłoszenie odpisały setki osób, a ojciec postanowił umówić córkę aż z 70 z nich! Wszystkie spotkania zapisywał w sekretnym notesie. Ogłoszenie zainteresowało lokalnych policjantów. Jeden z nich postanowił działać pod przykryciem i umówił się z Turleyem. Na miejscu zastał jego i nieświadome już niczego dziecko. Znaleziono także notes - z wypisanymi datami i możliwą sumą do zarobienia. Za tę obrzydliwość stanął przed sądem: został skazany na 60 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

Źródło: Webniusy

Następny artykuł